"Jelgava" pirmdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 14.kārtas mačā nosargāja pārsvaru un izcīnīja pirmo uzvaru pēc sešu neuzvarētu spēļu sērijas, ziņo LETA.

"Jelgava" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:0) guva panākumu pār "Liepāju". Liepājniekiem tas bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Jelgavnieki izvirzījās vadībā spēles 32.minūtē, kad Oskars Rubenis centās tikt tuvāk "Liepājas" vārtiem un paklupa, taču uzreiz pēc tam pie bumbas bija Vadims Maščenko, kurš pārspēja viesu vārtsargu.

Otrā puslaika vidū 2:0 "Jelgavas" labā panāca Danila Patijčuks, kurš veiksmīgi izpildīja 11 metru soda sitienu.

Apmēram 12 minūtes līdz pamatlaika beigām liepājnieki samazināja deficītu, mājinieku vārtos bumbu raidot Nino Nordanusam.

Pirmajā savstarpējā spēlē "Liepāja" pēc nonākšanas iedzinējos atspēlējās un izrāva uzvaru ar 3:2.

Svētdien kārtas ievadā "Riga" mājās ar 5:1 uzvarēja "Tukums 2000"/"Telms" komandu, bet RFS ar 2:0 guva virsroku pār "Audu". Savukārt pirmdien "Valmiera" ar 1:0 bija pārāka pār "Daugavpili".

Otrdien "Metta" savā laukumā tiksies ar Salaspils "Super Nova".

Turnīra tabulas augšgalā ar 38 punktiem 14 spēlēs ir "Riga", otro vietu ar 34 punktiem ieņem RFS, trešā ar 22 punktiem ir "Valmiera", bet ceturto vietu ar 20 punktiem 13 mačos ieņem "Liepāja". Tālāk 18 punkti ir "Metta" komandai 12 spēlēs, 16 punkti – "Audai", 15 punkti – "Jelgavai", desmit – "Daugavpilij", deviņi – "Tukums 2000"/"Telms" komandai, kamēr "Super Nova" iekrājusi septiņus punktus.