"Liepājas" komanda piektdien izcīnīja uzvaru "Optibet" Latvijas futbola virslīgas trešās kārtas mačā, sezonu turpinot bez zaudētiem punktiem, ziņo LETA.

"Liepāja" viesu statusā Rīgā ar rezultātu 2:0 (1:0) uzveica Jūrmalas "Spartaks" futbolistus.

Liepājniekus vadībā izvirzīja Artūrs Karašausks, kurš mača 17.minūtē realizēja brīvsitienu tieši pretī vārtiem. Vēl pirmajā puslaikā "Liepājas" pussargs Nemaņa Belakovičs neizmantoja izgājienu vienatnē pret pretinieku vārtsargu.

Tuvojoties pamatlaika beigām, 87.minūtē, Belakovičs ielauzās soda laukumā, apspēlēja pretinieku un piespēlēja bumbu uz vārtu priekšu. "Spartaka" vārtsargs Viljams Dāvis Veisbuks neveikli neuztvēra bumbu, to vārtos ieraidot Ērikam Punculam.

Jau ziņots, ka pirms tam "Riga" savā laukumā ar rezultātu 2:0 (2:0) bija pārāka par virslīgas debitanti Salaspils "Super Nova".

Pārējās trešās kārtas cīņas notiks sestdien. "Auda" tiksies ar "Tukums 2000"/"Telms", "Daugavpils" ar "Valmieru" un "Metta" ar RFS.

Turnīra tabulas galvgalī ar deviņiem punktiem trīs cīņās ir "Liepāja", tālāk ar sešiem punktiem divās un trīs spēlēs ir RFS un "Riga" komandas, četrus punktus divos dueļos guvusi "Auda", bet pa trīs punktiem ir" "Daugavpilij" un "Valmierai". "Tukums 2000"/"Telms", "Metta" un Salaspils "Super Nova" guvušas pa punktam, bet Jūrmalas "Spartakam" cīņa par punktiem vēl priekšā.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās "Valmiera", bet bronzas godalgas izcīnīja "Liepāja". Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība "Riga" ieņēma ceturto vietu.

"Optibet" Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma "Auda", "Tukums 2000"/TSS un "Super Nova" komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11. marta līdz 13. novembrim.