"Liepājas" komanda svētdien kļuva par otro "Atbildīgas spēles" Latvijas kausa futbolā pusfinālisti, pievienojoties tajā dienu iepriekš iekļuvušajai RFS, ziņo LETA.

"Liepāja" un "Daugavpils" spēlē gūtie vārti bija jāgaida līdz pagarinājuma kompensācijas laika otrajai minūtei, kad uzvaras vārtus guva Jevgeņijs Berjozkins.

Pārsvars spēles laikā bija mājiniekiem, taču vārti tika gūti vien tad, kad jau likās, ka komandas izpildīs pēcspēles sitienus. Pagarinājuma kompensācijas laiks bija divas minūtes, un otrās minūtes vidū pēc liepājnieku uzbrukuma soda laukuma labajā pusē bumba tika pāradresēta soda laukuma vidū, kur pēc nesekmīga viesu mēģinājuma to aizsist tālāk no saviem vārtiem tā nonāca pa sitienam Berjozkinam, kurš ar kreiso kāju pa zemi raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī.

Kaut gan arī pat viesu vārtsargs Frenks Orols devās iekarot mājinieku vārtus, laika tam vairs nepietika.

Jau ziņots, ka RFS sestdien ceturtdaļfinālā Jāņa Skredeļa stadionā ar rezultātu 4:0 uzvarēja Ķekavas vienību "Auda".

Svētdien notiks arī pārējās divas ceturtdaļfināla spēles, kurās tiksies "Valmiera" un "Dinamo Rīga", kā arī "Riga" un "Albatroz"/"Jelgava".

Pusfināli paredzēti 19.septembrī.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936.gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības.

Iepriekšējā sezonā kausa izcīņā triumfēja "Liepāja", kas finālā pārspēja "Ventspili".

Šī gada sacensību fināls 24.oktobrī notiks "Daugavas" stadionā Rīgā. Iepriekšējo reizi Latvijas kausa fināls "Daugavas" stadionā notika 2018.gada 24.oktobrī, kad "Riga" pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja "Ventspili".