Uzvaras vārtus pamatlaika beigās gūstot Kenanam Hreļičam, "Liepājas" komanda svētdien svinēja uzvaru "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 21.kārtas pārceltajā spēlē, ziņo LETA.

Vēju pilsētas futbolisti viesos ar rezultātu 3:2 (0:1) pārspēja Jūrmalas "Spartaka" komandu.

Pirmie šajā mačā vārtus guva "Spartaka" futbolisti spēles 29.minūtē. Pēc Raivja Skrebela piespēles Kvadvo Asamoā no labās malas pāradresēja bumbu uz vārtu priekšu, no kurienes tuvu un precīzu sitienu izdarīja Markuss Alpēns.

Otrajā puslaikā pēc nospēlētām piecām minūtēm Asamoā izmantoja "Liepājas" centra aizsargu kļūdu un nostiprināja mājiniekus vadībā. Sešas minūtes vēlāk bijušais Jūrmalas futbolists Nemaņa Belakovičs vienus vārtus atguva.

Tuvojoties puslaika vidum, strīdīgā epizodē uz jūrmalnieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru 65.minūtē realizēja Dodo – 2:2. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām jūrmalnieki bija tuvu tam, lai atgūtu vadību, tomēr Oļega Laizāna sistā bumba atsitās pret vārtu pārliktni, bet nedaudz vēlāk pa vārtu konstrukciju trāpīja arī Aleksandrs Solovjovs.

Pamatlaika priekšpēdējā minūtē pēc Roberta Savaļnieka izpildītā stūra sitiena, bumbu ar galvu vārtos raidīja Kenans Hreļičs, panākdams 3:2 liepājnieku labā.

Turnīra tabulas galvgalī ar 60 punktiem 24 spēlēs ir "Valmiera", RFS ar 52 punktiem 23 cīņās ieņem otro vietu, bet tālāk ar 50 punktiem 23 un 24 mačos ir "Riga" un "Liepāja". Piektā  ir "Auda" ar 38 punktiem 24 cīņās, bet sestā "Daugavpils", kurai ir 24 punkti 23 mačos, bet "Tukums 2000"/"Telms" komandai ir 20 punkti 24 dueļos. Tālāk 17 punkti 24 mačos ir Jūrmalas "Spartaka" komandai, bet 14 punktus sakrājušas 24 spēles aizvadījušās "Metta" un "Super Nova" komandas.

2022.gada virslīgā spēlē desmit komandas. Virslīgas čempionātā pagājušajā sezonā pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē triumfēja RFS, otrajā vietā ierindojās "Valmiera", bet bronzas godalgas izcīnīja "Liepāja". Tikmēr iepriekšējo trīs sezonu čempionvienība "Riga" ieņēma ceturto vietu.

"Optibet" Nākotnes līgā aizvadītajā sezonā pirmās trīs vietas ieņēma "Auda", "Tukums 2000"/TSS un "Super Nova" komandas, pievienojoties virslīgas klubiem.

Plānots spēles aizvadīt četros apļos no 11.marta līdz 13.novembrim.