Liepājas Kompleksās sporta skolas cīņas sportu pārstāvji nedēļas nogalē piedalījās gan starptautiskās, gan vietējās sacensībās dažādās vecuma grupās, informē skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sarajevā (Bosnija un Hercogovina) aizvadīts Eiropas čempionāts džudo U23, kurā Latvijas U23 izlases sastāvā piedalījās Liepājas Kompleksās sporta skolas džudisti Maksims Duinovs un Ivans Mihaļovs.

Maksims Duinovs piekāpās Ukrainas sportistam, kurš rezultātā izcīnīja 2. vietu, bet Ivans Mihaļovs papildlaikā piekāpās Slovākijas džudistam. Liepājnieku treneris Vladimirs Ševkovs saka: "Sanāk, ka šoreiz braucām pēc pieredzes, un tas nav maz, domājot par turpmākajām cīņām."

Nedēļas nogalē Mārdu (Igaunija) notika 51. Aleksandra Aberga piemiņas turnīrs grieķu–romiešu cīņā. Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja astoņi cīkstoņi un treneris Jānis Rērihs.

U17 vecuma grupā 2. vietu izcīnīja Antons Kozubs (71kg), bet 3. vietā ierindojās Kirils Zemans (65kg).

U15 vecuma grupā 2. vietu izcīnīja Olivers Irklis (65kg), bet Marks Mikolajenko (+85kg) ierindojās 3. vietā.

No "Pasaules džudo dienas kausa 2022" sacensībām, kas notika Rīgā, Liepājas Kompleksās sporta skolas astoņi audzēkņi un viņu trenere Oksana Kļačkovska ir atgriezušies ar piecām medaļām.

U10 vecuma grupā 1. vieta Sergejam Kaštaljanovam (-50kg), 2. vieta Mironam Froļcovam (42kg). U12 grupā 1. vieta Aleksandram Išutkinam (46 kg), bet U14 vecuma grupā divas bronzas – Antonam Šadčinam (46 kg) un Dmitrijam Ļeļotko (38 kg).

Trenere Oksana Kļačkovska atzīst: "Kāds varēja labāk, kāds pieļāva kļūdas, bet kāds bija malacis! Gribējās vēl kādu medaļu, bet visi nostartēja labi."