Basketbola sezona sākusies aizvadītajā nedēļas nogalē ar divām saistošām spēlēm, kurās, diemžēl, sieviešu komanda SBK "Liepāja/LSSS" piedzīvoja zaudējumu pret spēcīgo "TTT Rīga" ar 68:89, bet vīriešu vienība BK "Liepāja" apvienotā Latvijas – Igaunijas turnīra "PafBet" ievadā saistošā un ļoti garā spēlē otrajā papildlaikā pārpsēja Igaunijas komandu "Tarvas" ar 105:100.

Jau šodien, 5.oktobrī pirmo mājas spēli aizvadīs juniori, kas "Ramirent NBL" turnīra ietvaros pulksten 18.30 uzņems ar Tokijas Olimpiādes zelta medaļnieku Kārli Lasmani pastiprināto "Kandava/Anzāģe" komandu.

Turpmākās spēles Liepājas basketbola komandām Liepājas Olimpiskajā centrā:
13.oktobrī pulksten 18.30 "Paf-Bet Lat-Est" BK "Liepāja" – "Latvijas Universitāte", biļetes 1 – 3 EUR
16.oktobrī pulksten 14.00 "Ramirent NBL" BK "Liepāja/LSSS" – BK "Talsi", bez maksas
16.oktobrī pulksten 17.00 "Paf-Bet Lat-Est" BK "Liepāja" – "Valmiera Glass/ViA", biļetes 1 – 3 EUR
24.oktobrī pulksten 17.00 "Paf-Bet Lat-Est" BK "Liepāja" – "Tall Tech", biļetes 1 – 3 EUR
30.oktobrī pulksten 14.00 "BBL" SBK "Liepāja/LSSS" – "Daugavpils Universitāte", bez maksas
30.oktobrī pulksten 17.00 "Paf-Bet Lat-Est" BK "Liepāja" – "VEF Rīga", biļetes 1 – 3 EUR

Biļetes uz BK "Liepāja" mājas spēlēm nopērkamas "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, tai skaitā Liepājas Olimpiskajā centrā, kā arī internetā.

Ņemot vērā Latvijā noteiktos "Covid–19" ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, spēles tiek rīkotas pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši "Covid–19" infekciju.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.covid19sertifikats.lv.

Vairāk informācijas par Liepājas basketbolu atrodama šeit: https://www.liepajasbasketbols.lv/