Basketbola klubs "Liepāja" turpina sastāva komplektāciju, piektdien paziņojot par līguma parakstīšanu ar Latvijas U–18 izlases spēlētāju Raimondu Čudaru.

Jau ziņots, ka "Liepāja" ceturtdien parakstīja līgumu ar Adrianu Šnipki.

Piektdien Kurzemes vienība savu sociālo tīklu lapās paziņoja, ka nākamsezon komandā spēlēs arī Čudars.

Komanda vēsta, ka basketbolists spēlēs gan Latvijas–Igaunijas apvienotā čempionāta (LIBL) vienībā "Liepāja", gan Latvijas Basketbola līgas (LBL) otrās divīzijas klubā "Liepāja"/LSSS.

"Esmu ļoti priecīgs par doto iespēju trenēties un spēlēt "Liepājas" klubā. Ar nepacietību gaidu treniņus pie Krista Pīternieka un Artūra Visocka – Rubeņa, treneriem, kuri mani ļoti gribēja redzēt Liepājā! Esmu gatavs smagi strādāt, lai attaisnotu cerības un palīdzētu kluba komandām uzvarēt," klubs citē Čudara teikto.

"Raimonds, spēlējot jauniešu līmenī pret "Liepāju", vienmēr mums ir sagādājis daudz problēmas, tāpēc priecāsimies viņu tagad redzēt Liepājas vienības kreklā," teica Pīternieks. "Raimondam piemīt sportistam nepieciešamās īpašības, darba kultūra, nepiekāpība, vēlme progresēt un vēlme uzvarēt. Ticu, ka cītīgi strādājot viņam ir iespējas augt un ielauzties profesionālajā basketbolā."

Pagājušajā sezonā Čudars spēlēja LBL otrās divīzijas komandā "Ventspils Augstskola", kuras rindās 17 spēlēs vidēji guva 3,4, punktus, izcīnīja 3,6 atlēkušās bumbas un 1,2 reizes rezultatīvi piespēlēja.

Karjeras laikā basketbolists arī spēlējis Latvijas U–16 un U–18 izlasēs, kurās kopumā aizvadīti 19 dueļi.

"Liepājai" līgumi uz nākamo sezonu ir arī Robertam Krastiņam, Guntim Sīpoliņam, Renāram Birkānam, Dāvim Gekam, Iļjam Gromovam, Robertam Bērziņam, Adrianam Šnipkem un Valteram Vuciņam, bet Visockim – Rubenim asistēs Krists Pīternieks.

2019./2020.gada sezonā "Liepāja" ar trim uzvarām 23 mačos ieņēma pēdējo 14.vietu.