No 16.līdz 21.augustam Liepājā norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības U-14 vecuma grupai – "Liepaja International Tournament". Sacensībās kopumā piedalījās 32 jaunie tenisisti un 28 jaunās tenisistes no Eiropas. Sacensībās uzvaru izcīnīja vācietis Nīls Makdonalds un ukrainiete Diāna Smoļinska.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Laura Kļaviņa, Marija Lauva un Daniela Krušatina.

Zēnu konkurencē jau vienspēļu sacensību 1.kārtā Bogdanam bija jāsacenšas pret ar 1.numuru izsēto Maksimu Vlasovu no Krievijas. Ar 6-1, 6-1 Bogdans piedzīvoja zaudējumu. Par sacensību uzvarētāju kļuva ar 3.numuru izsētais Vācijas pārstāvis Nīls Makdonalds, aiz sevis 2.vietā atstājot Bogdana pāridarītāju Maksimu Vlasovu no Krievijas. Tikmēr dubultspēlēs Bogdans Kozlovs spēlēja vienā pārī ar Paulu Kristoferu Kudriņu. Diemžēl arī dubultspēlēs mūsējiem sacensības beidzās jau 1.kārtā. Par sacensību uzvarētājiem zēnu dubultspēlēs kļuva vienspēļu uzvarētājs Nīls Makdonalds no Vācijas un Georgijs Nazarovs no Ukrainas. Dubultspēļu sacensību 2.vietā ierindojās Latvijas pārstāvis Artūrs Žagars un Polijas pārstāvis Gregors Zemļa.

Meiteņu konkurencē vislabāk no liepājniecēm veicās Marijai Lauvai, kura cīņā par pusfinālu ar 4-6, 3-6 piekāpās ar 3.numuru izsētajai Krievijas jaunajai tenisistei Annai Perelmanei. Meiteņu vienspēļu sacensībās uzvaru izcīnīja Ukrainas tenisiste Diāna Smoļinska, bet 2.vietā ierindojās Anna Perelmane no Krievijas. Arī meiteņu dubultspēlēs vissekmīgāk no liepājniecēm nospēlēja Marija Lauva, kura spēlēja kopā ar Odetu Panasu. Marija ar Odetu piekāpās cīņā par finālu pret sacensību nākamajām uzvarētājām – Latvijas pārstāvi Danielu Dārtu Felrmani un Krievijas pārstāvi Annu Perelmani. 2.vietā ierindojās cita Latvijas pārstāve Adelina Lačinova un Ukrainas pārstāve Diāna Smoļinska.

Jau 21.augustā sākās arī nākamās starptautiskās Tennis Europe sacensības – "Liepaja International U-12", informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.