No 31.augusta līdz 4.septembrim Liepājas Tenisa sporta skolas kortos Jūrmalas parkā norisinājās starptautiskās "ITF World Tennis Tour Juniors J5" kategorijas sacensības "Liepaja International by Prince" U-18 vecuma grupai, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Vienspēļu fināli lietus dēļ tika aizvadīti LOC Tenisa hallē.

Liepājas Tenisa sporta skolas un Latvijas Tenisa savienības organizētās starptautiskās tenisa sacensības jau kļuvušas par tradīciju un šogad pulcēja ap 100 jaunos tenisistus un tenisistes no visas Eiropas.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēs Dāvids Špaks, Dāvis Rolis, Alise Vindiga un Anastasija Rižkova. Vienspēlēs liepājnieki diemžēl nespēja pārvarēt 1.kārtu šajā spēcīgajā konkurencē, bet dubultspēlēs sacensības beidzās cīņā par pusfinālu.

Zēnu konkurencē uzvaru vienspēļu sacensībās guva ar 1.numuru izsētais Igaunijas pārstāvis Marks Lajals, kurš finālā ar 6-2, 6-1 guva uzvaru pār ar 4.numuru izsēto Lietuvas pārstāvi Piju Vaitiekūnu. Savukārt, zēnu dubultspēlēs uzvaras laurus Liepājā plūca Lietuvas pārstāvji  Ainis Sabaliauskas un Pijus Vaitiekunas, kuri finālā guva uzvaru ar 6-4, 6-4 pār Latvijas un Šveices apvienoto pāri – Edvards Teodors Liepiņš un Kajs Kvirijns.

Meiteņu konkurencē vienspēļu sacensībās triumfēja ar 1.numuru izsētā Latvijas pārstāve Sabīne Rutlauka, kura finālā ar 6-2, 6-2 guva uzvaru pār ar 3.numuru izsēto Alevtīnu Ibragimovu no Krievijas. Savukārt, dubultspēlēs uzvaru sacensībās izcīnīja Lietuvas pārstāves Uma Bakaitīte un Patrīcija Paukstīte, kuras finālā ar 6-3, 6-2 guva uzvaru pār Latvijas un Lietuvas apvienoto pāri – Sabīni Rutlauku un Klaudiju Bubelīti (Klaudija Bubelyte).

Sacensības atbalstīja Prince un Liepājas pilsētas pašvaldība.