"Liepāja" sestdien "Pafbet" Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) mājas spēlē cieta neveiksmi, pēc veiksmīga pirmā puslaika tomēr piekāpjoties Ojāra Siliņa un Mārča Vītola pārstāvētajai Tallinas "Kalev"/"Cramo", kuru vada Roberts Štelmahers.

"Liepāja" ar rezultātu 59:78 (17:18, 19:18, 13:21, 10:21) atzina "Kalev"/"Cramo" pārākumu, ziņo LETA.

Mājinieku vienībā Kārlis Šiliņš bija rezultatīvākais ar 15 gūtajiem punktiem, trīs bloķētiem metieniem un septiņām atlēkušajām bumbām, bet Zigmārs Raimo, gūstot 12 punktus un izcīnot desmit atlēkušās bumbas, sakrāja "double-double".

Tallinas komandā Ojārs Siliņš izcēlās ar 19 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām, kamēr Kregors Hermets pievienoja 12 punktus, bet Mārcis Vītols guva sešus punktus un sakrāja sešas rezultatīvās piespēles.

Abām komandām šī bija pirmā tikšanās reize šosezon.

Turnīra tabulā Tallinas "Kalev"/"Cramo" ar 12 uzvarām 14 aizvadītās spēlēs ieņem trešo vietu, bet "Liepāja" ar trīs panākumiem 12 mačos ierindojas desmitajā vietā.

LIBL pamatturnīrā komandas līdz 20.martam aizvadīs divu apļu turnīru. Astoņas labākās piedalīsies ceturtdaļfināla sērijās, uzvarētājus noskaidrojot divu spēļu summā. LIBL čempionus paredzēts noskaidrot finālčetrinieka turnīrā. Savukārt sezonu noslēgs Latvijas un Igaunijas čempionātu izslēgšanas spēles.

LIBL čempionātā 2021./22.gada sezonā piedalās 14 komandas - sešas Latvijas vienības - "VEF Rīga", "Ogre", "Ventspils", "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola", "Latvijas Universitāte" un "Liepāja", kā arī astoņas Igaunijas komandas - Tallinas "Kalev"/"Cramo", Raplas "Avis Utilitas", "Parnu Sadam", "Tartu Universitāte"/"Maks & Moorits", Rakveres "Tarvas", Tallinas "Kalev", "TalTech"/"Optibet" un Hābnēmes "Viimsi".