Sestdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas otrās kārtas spēlē "Liepāja" savā laukumā pārspēja "Riga" futbolistus ar 1:0 (1:0), ziņo LETA.

Nedaudz negaidītā veidā mājinieki 23.minūtē izvirzījās vadībā. Nemanja Belakovičs no kreisās puses pie sānu līnijas centrēja bumbu viesu soda laukumā, kur tā nevienu neskārusi, ielidoja Roberta Ozola sargāto vārtu tīklā – 1:0.

Vārtu guvumu sekmēja soda laukumā esošie Ēriks Punculs un Luiss Ilariu jeb Dodo, kuri mēģināja sist bumbu vārtos pēc centrējuma, taču neaizsniedzās līdz bumbai.

Vairāk uzbruka "Riga", bet arī mājiniekiem bija labas vārtu gūšanas izdevības, pēdējā no tām neilgi pirms cīņas beigām Artūram Karašauskam.

"Riga" pēc trim čempiontituliem pēc kārtas iepriekšējā sezonā palika uzreiz aiz pirmā trijnieka, kurā iekļuva "Liepāja", izcīnot bronzu.

Liepājnieki sezonas pirmajā spēlē šajā pašā stadionā ar grūtībām uzvarēja debitanti Salaspils "Super Nova", pretinieku pretestību salaužot pēdējās 20 minūtēs (3:1).

"Riga" pirmajā mačā ielaida vārtus jau pirmajā minūtē, tomēr atspēlējās un piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Ngondā Muzinga izrāva uzvaru 2:1 pār "Valmieru".