Latvijas Tenisa savienības (LTS) rīkotajā Gada noslēguma sarīkojumā balvu nominācijā ''Gada tenisa pilsēta'' ieguva Liepāja, liecina LTS informācija, raksta aģentūra BNS.

Jeļena Ostapenko atzīta par 2015. gada Latvijas labāko tenisisti un piektdien Latvijas Tenisa savienības (LTS) rīkotajā Gada noslēguma sarīkojumā saņēma Gada laikā balvu nominācijā ''Gada spēlētājs''.

Gada laikā Ostapenko no 308. vietas spēja pakāpties uz savu rekordaugsto 77. vietu septembrī, kā arī ir kļuvusi par Latvijas pirmo raketi. Ostapenko šogad pieaugušo konkurencē startēja visos četros ''Grand Slam'' turnīros, bet Kvebekā pirmo reizi spēlēja sieviešu tenisa asociācijas (WTA) turnīrā.

Daniela Vismane saņēma balvu ''Jaunā cerība'', Oskars Vaskis – ''Gada seniors'', bet balvu nominācijā ''Gada tenisa pilsēta'' ieguva Liepāja, kurā notika Deiivisa kausa mačs starp Latvijas un Madagaskaras komandām.

Tenisa centrs ''Ādaži'' uzvarēja nominācijā ''Gada klubs'', bet par Gada komandu atzīta Latvijas izlase Federācijas kausa izcīņā, kuras kapteine ir Daiga Juška, bet spēlēja Ostapenko, Diāna Marcinkeviča un Dārta Elizabete Emuliņa.

Balvu par ieguldījumu Latvijas tenosa attīstībā saņēma tenisa klubu ''Enri'' īpašnieks Jevgēņijs Nimets.