No 18.līdz 20.augustam LOC Tenisa kortos Jūrmalas parkā norisinājās LTS Kausa 5.posms U-12 vecuma grupai. Meiteņu konkurencē liepājniece Paula Gurecka izcīnīja 1.vietu, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Markuss Gūža, Paula Gurecka, Jeļizaveta Rižkova, Sofija Ševčenko, Madara Jaunzeme, Emīlija Brūdere, Paula Krūmiņa, Darja Korčevska un Hanna Āboltiņa.

Zēnu konkurencē vienīgais liepājnieks Markuss Gūža 1.kārtā atzina ar 3.numuru izsētā tenisista pārsvaru, līdz ar to, sacensības viņam bija beigušās. Tikmēr 1.vietu LTS Kausa 5.posmā U-12 vecuma grupai zēniem izcīnīja ar 2.numuru izsētais Jānis Liberts (Ādaži TC), 2.vietu ieguva ar 4.numuru izsētais Vestards Elsbergs (Ādaži TC), bet 3.vietu izcīnīja ar 1.numuru izsētais Jēkabs Stikuts (Ādaži TC).

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgākā bija ar 1.numuru izsētā Paula Gurecka, kura aizcīnījās līdz finālspēlei. Cīņā par 1.vietu LTS Kausa 5.posmā U-12 vecuma grupai, uzvaru izcīnīja liepājniece Paula Gurecka, 2.vietā atstājot ar 4.numuru izsēto Beāti Abarasu (Daugavpils ISVS), bet 3.vietu ieguva ar 2.numuru izsētā Marina Markina (Denisa Pavlova TS).