No 5. līdz 7. jūnijam Liepājā norisinājās Latvijas Republikas kausa izcīņa mākslas vingrošanā pieaugušajiem un jauniešiem. No Liepājas Kompleksās sporta skolas (LKSS) šīm nozīmīgajām sacensībām kvalificējās deviņas vingrotājas, uzrādot lieliskus rezultātus un priecējot ar savu sniegumu, informē “Liepājas Kompleksā sporta skola” preses pārstāve Simona Laiveniece.
Trenere Jeļena Rieksta stāsta par rezultātiem: “Senioru klasē Evelīna Ivanova izcīnīja sudraba medaļu daudzcīņā. Viņa kvalificējās visiem četriem fināliem un ieguva sudrabu vingrojumā ar apli, un bronzu vingrojumā ar lentu.
Adriana Rone demonstrēja ļoti labu sniegumu, kvalificējoties finālam vingrojumā ar vālēm un izcīnot tajā godalgoto sudraba medaļu.
Par negaidītu un ļoti patīkamu pārsteigumu parūpējās Diāna Ovčiņņikova, kura iekļuva finālā vingrojumā ar vālēm un izcīnīja 7. vietu.
Junioru klasē Alise Kalniņa kvalificējās trīs fināliem un izcīnīja zelta medaļu vingrojumā ar bumbu. Tāpat Alisei sudrabs ar apli un bronza ar vālēm. Daudzcīņā viņai augstā 4. vieta 40 dalībnieču konkurencē.
Lieli panākumi arī Šarlotei Štālbergai – viņa kvalificējās diviem fināliem, izcīnot 5. vietu ar lentu un 7. vietu ar bumbu. Daudzcīņā Šarlotei augstā 11. vieta.
Veiksmīgi startēja Daniela Auziņa, kura iekļuva finālā vingrojumā ar bumbu un izcīnīja 5. vietu. Priecājamies arī par mūsu komandas jaunāko dalībnieci Taisiju Molotoku, kura kvalificējās finālam ar bumbu. Šis ir ļoti nozīmīgs solis viņas sportiskajā karjerā. Treneru kolektīvs no sirds lepojas ar audzēkņu panākumiem!”
Šajā sezonā LKSS vingrotājām palikuši vairs tikai divi turnīri: 13.–14. jūnijā "Fairy dust 2026" Ķekavā, 16.–17. jūnijā "Latvijas Jaunatnes X Olimpiāde 2026" Valmierā.

PĒDĒJAIS Karostas festivāls ir sācies!
























