Sestdien, 7.oktobrī, Dundagā noslēgušies divi čempionāti – IPF: Ziemeļkurzemes kauss spēka trīscīņā LK 10.posms un Kurzemes kauss spiešanā guļus LK 9.posms. Dundagā startēja simt atlēti no 17 sporta klubiem un pašvaldībām, tajā skaitā pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas, portālu informēja Liepājas spēka sporta komandas un biedrības "Libava Powerlifting" pārstāve Karina Grigorjeva.

Liepājas komanda "Libava Powerlifting" izcīnīja 1.vietu Ziemeļkurzemes kausā spēka trīscīņā un 2.vietu Kurzemes kausā spiešanā guļus.

Ziemeļkurzemes kausa spēka trīscīņas dalībnieku rezultāti:

• Marta Loreta Heringa sieviešu konkurencē kategorijā līdz 69kg izcīnīja ar 2. vietu ar rezultātu 265kg (pietupieni 85kg, spiešana guļus 55kg un vilkme 125kg).
• Guna Matule sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84kg  izcīnīja 1.vietu ar kopsummu  385kg (pietupieni  150 kg, spiešana guļus 75kg un vilkme 160kg) un 2.vietu absolūtajā vērtējumā starp sievietēm.
• Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84kg  izcīnīja 2.vietu ar kopsummu  302,50 kg (pietupieni 110kg, spiešana guļus 67,5kg un vilkme 125kg).
• Patriks Robins Pūpols jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 66kg debitēja ar 1.vietu ar kopsummu 402,50kg (pietupieni 147,5kg, spiešana guļus 85kg un vilkme 170kg) un 3.vietu absolūtajā vērtējumā starp jauniešiem.
• Silvis Grockis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 93kg debitēja ar 1.vietu ar kopsummu 450kg (pietupieni 160kg, spiešana guļus 110kg un vilkme 180kg).
• Dāvis Oliņš  jauniešu  (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 93kg debitēja ar 2.vietu ar kopsummu 415kg (pietupieni 150kg, spiešana guļus 90kg un vilkme 175kg).
• Rūdolfs Standzenieks jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 105kg debitēja ar 2.vietu ar kopsummu 420kg (pietupieni 155kg, spiešana guļus 80kg un vilkme 185kg).
• Tomass Balodis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā virs 120kg debitēja ar 1.vietu ar kopsummu 425kg (pietupieni 150kg, spiešana guļus 95kg un vilkme 180kg).
• Kristers Mikelsons junioru (19-23gadi) konkurencē kategorijā līdz 83kg debitēja ar 3.vietu ar kopsummu 435kg (pietupieni 160kg, spiešana guļus 105kg un vilkme 170kg).
• Rihards Šnore vīru open (24-39 gadi) konkurencē kategorijā līdz 83kg izcīnīja 2.vietu ar kopsummu 445kg (pietupieni 140kg, spiešana guļus 115kg un vilkme 190kg).
• Ginters Knīss vīru open (24-39 gadi) konkurencē kategorijā līdz 93kg debitēja ar 5.vietu ar kopsummu 555kg (pietupieni 200kg, spiešana guļus 130kg un vilkme 225kg).

Pēc Latvijas kausa 10 posmiem kopvērtējumā Liepājas komandai "Libava Powerlifting" spēka trīscīņā ir 4.vietā no 27 komandām.

Kurzemes kausā spiešanas guļus dalībnieku rezultāti:

• Marta Loreta Heringa sieviešu konkurencē kategorijā līdz 69kg izcīnīja  1.vietu ar rezultātu 55kg.
• Guna Matule sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84kg  izcīnīja 1.vietu  ar rezultātu 75kg.
• Lāsma Gūtmane sieviešu konkurencē kategorijā līdz 84kg  izcīnīja  2.vietu ar rezultātu 67,5kg.
• Karina Grigorjeva sieviešu konkurencē kategorijā 84+kg  izcīnīja  1.vietu ar rezultātu 90kg un 1. vietu absolūtajā vērtējumā  starp sievietēm.
• Patriks Robins Pūpols jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 66kg debitēja ar 1.vietu ar rezultātu 85kg.
• Daniels Stūre jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 74kg izcīnīja  2.vietu ar rezultātu 95kg, izspiežot to pašu svaru, ka 1.vietā, bet palika 2. vietā, jo ir nedaudz smagāks.
• Girts Zabors jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 74kg izcīnīja  3.vietu ar rezultātu 85kg.
• Tomass Bergs jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 83kg debitēja ar 3.vietu ar rezultātu 110kg.
• Gatis Behmanis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 93kg debitēja ar 1.vietu ar rezultātu 105kg.
• Renārs Ašmanis jauniešu (līdz 18 gadiem) konkurencē kategorijā līdz 105kg debitēja ar 2.vietu ar rezultātu 110kg.
• Jurgis Mickus vīru konkurencē (24-39 gadi) kategorijā līdz 66kg izcīnīja 3.vietu ar  rezultātu 85kg.
• Rihards Šnore vīru konkurencē (24-39 gadi) kategorijā līdz 83kg izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 115kg.
• Dainars Djablovs senioru 1 (40-49 gadi) konkurencē kategorijā līdz 105kg izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 147,5kg.
• Zigurds Ģībietis  senioru 3 (60+gadi) konkurencē kategorijā līdz 83kg izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 107,5kg.
• Rainers Ziobrovskis junioru (19-23 gadi) konkurencē kategorijā līdz 93kg izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 117,5kg.

Pēc Latvijas kausa 9 posmiem kopvērtējumā Liepājas komandai "Libava Powerlifting" spiešanā guļus ir 4.vietā no 34 komandām un priekšā vel viens posms.

"Libava Powerlifting" aicina ikvienu pievienoties Liepājas spēka komandai, lai kopā trenētos un kopā, pārstāvot Liepājas pilsētu, startētu sacensībās.

Papildus informācija: Facebook un Instagram

Saziņai: Karina Grigorjeva mob.: 29853775, e-pasts: libavapowerlifting@gmail.com.