Jau otrdien, 21.jūnijā, pulksten 18 Liepājas Tenisa halles pludmales volejbola laukumos (Liedaga iela 7) norisināsies jaunā pludmales volejbola turnīra "Smilšu bums Liepājā" otrais – saulgriežu posms. Šoreiz sacensības notiks Mix formātā – sacensību norises vietā tiks izlozētas komandas, kas sastāv no vienas sievietes un viena vīrieša.

Šis posms notiks tieši vasaras saulgriežos – 21.jūnijā, tāpēc dalībnieki aicināti papildināt savu sporta tērpu ar saulgriežu tēmai raksturīgiem aksesuāriem, atbilstošākā tērpa autoram - pārsteiguma balviņa no turnīra atbalstītājiem!

Šajā Mix turnīrā dalībnieki tiek dalīti 3 grupās:
Amatieri (sieviete + vīrietis, vecums 14+);
Entuziasti/iesācēji (sieviete + vīrietis, vecums 14+);
Veterāni (komandas 3 cilvēku sastāvā, vismaz viena sieviete, vecums 40+).

Dalībnieku pieteikšanās individuāla, aizpildot online pieteikuma anketu forms.gle/MmH2H7dNPFLgz47L6 līdz 20.jūnija pulksten 20.

Dalībnieku skaits katrā grupā ierobežots, brīvas vietas vēl sieviešu amatieru un entuziastu grupās, kā arī veterānu vīriešu grupā. Vīriešu amatieru un entuziastu grupas pilnas.

Sacensību dienā dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās līdz pulksten 17.45.  

Katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar medaļām un pārsteiguma balvām. Sacensību laikā paredzēti konkursiņi ar balvām no mūsu atbalstītājiem.

Dalības maksa – 5 eiro no dalībnieka katrā posmā, jauniešiem līdz 18 gadu vecumam – 3 eiro.

Sacensību galvenā tiesnese  - Inga Čandere, 28257235

Vairāk informācijas un jaunumi, sekojot VK Liepāja facebook.com un instagram kontiem – @liepajasvk.