No 15. līdz 21. jūnijam Liepājā, LOC Jūrmalas parka tenisa kortos norisināsies starptautiskās "Tennis Europe" tenisa sacensības "Liepaja International" jauniešiem vecumā no 10 līdz 14 gadiem, kas gandrīz 80 jaunos tenisistus no visas pasaules, informēja Liepājas Tenisa sporta skola.

Sacensībās piedalīsies jaunie tenisisti un tenisistes no Austrijas, Dānijas, Igaunijas, Itālijas, Jaunzēlandes, Ķīnas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Somijas, Šveices, Ukrainas un Vācijas.

Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš: "Tradicionālās "Tennis Europe" sacensības, kas jau ierasti notiek pirms Līgo svētkiem, šoreiz pulcēs ļoti plašu dalībnieku loku no visas pasaules, pat tik tālām valstīm kā Jaunzēlande un Ķīna. Prieks, ka mūsu sacensības ir interesantas arī tik tālu zemju pārstāvjiem. Priecē arī samērā plašais liepājnieku skaits sacensībās."

Starptautiskās tenisa sacensības "Liepaja International" jauniešiem tiks uzsāktas 15. jūnijā, kad norisināsies kvalifikācijas sacensības, lai iekļūtu pamatturnīrā, kas tiks uzsākts 17. jūnijā un norisināsies līdz 21. jūnijam, kad tiks noskaidroti sacensību uzvarētāji kā vienspēļu, tā arī dubultspēļu cīņās.

Plānots, ka Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēs Gustavs Brižs, kurš sacensībās izsēts ar 1. numuru, Damirs Livanskis, Jaroslava Golovanova, Madara Jaunzeme, Ance Skripka, Jeļizaveta Rižkova, Veronika Melančenko un Vasilisa Melančenko.

Aicinām ikvienu ierasties kortos un atbalstīt mūsu jaunos tenisistus un tenisistes. Taču tie, kas netiek uz Jūrmalas parku, sacensību rezultātiem varēs sekot līdzi ŠAJĀ interneta vietnē.