Hugo Eihmanis (vidū). Publicitātes foto


Aizvadītajā nedēļas nogalē Jūrmalā tika aizvadīts Latvijas Tenisa savienības organizētais LTS Pavasara tenisa festivāls jaunākajiem tenisistiem. Liepājniekiem vislabākie rezultāti bija U9 vecuma grupā, kurā Hugo Eihmanis izcīnīja 1. vietu, bet Karolīna Kalnišķe 3. vietu, informēja Liepājas Tenisa sporta skola.
 
25. un 26. maijā Jūrmalā norisinājās vienspēļu sacensības U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Rūdolfs Janens, Matijas Buškevics, Ralfs Līcis un Viktorija Melke U8 vecuma grupā, Roberts Zālītis, Kārlis Sproģis, Rihards Burģis, Hugo Eihmanis, Karolīna Kalnišķe, Paula Nazarova, Ketlīna Siliņa un Keita Siliņa U9 vecuma grupā, kā arī Valters Valdmanis, Leo Pohevičs, Martins Bergsons, Ernests Kreics, Vladislavs Melančenko, Beatrise Vecbrāle, Elisa Nazarova, Anna Knese, Annija Knese, Emma Laukagale, Estere Dārta Triščenko un Elīna Neiburga U10 vecuma grupā. Kopumā LTS Pavasara tenisa festivālā piedalījās 73 zēni un 98 meitenes.

Vislabākos rezultātus no liepājniekiem demonstrēja Hugo Eihmanis, kurš U9 vecuma grupā izcīnīja zelta medaļu, kā arī Karolīna Kalnišķe, kura U9 vecuma grupā ierindojās 3. vietā, noslēgumā pārspējot citu liepājnieci – Ketlīnu Siliņu, kura ieguva 4. vietu. U10 vecuma grupā liepājniece Elisa Nazarova ieguva 4. vietu, paliekot uzreiz aiz goda pjedestāla.

Paralēli 25. maijā norisinājās arī LTS Pavasara tenisa festivāls dubultspēlēs U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu dubultspēļu turnīrā pārstāvēja Beatrise Vecbrāle, kura apvienojās pārī ar Emīliju Indriksoni ("TSS Open"), kā arī liepājnieku pāri Valters Valdmanis un Vladislavs Melančenko, Annija un Anna Kneses, Elisa Nazarova un Emma Laukagale. Sacensību noslēgumā divi Liepājas pāri ieguva dalīto 4. vietu – Beatrise Vecbrāle ar Emīliju Indriksoni un Valters Valdmanis ar Vladislavu Melančenko.