Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie vieglatlēti uzsākuši sezonu un aizvadījuši pirmās sacensības Ogrē, portālu irliepaja.lv informēja Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas Sporta spēļu skolas" pārstāve Simona Laiveniece

1. jūlijā sacensības notika U14 vecuma grupai, bet 3. jūlijā U10 un U12 vecuma grupām.

Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā U14 vecuma grupā trenera Vjačeslava Goļinska audzēknis Markuss Tarabans ieguva 2. vietu 300 metru skrējienā (41.95) un 2. vietu 80 metru skrējienā (10.66). Savukārt treneres Daigas Stumbres audzēkne Elza Ķēde izcīnīja 3. vietu lodes grūšanā (11.02).

Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā U10 un U12 vecuma grupā 1. vietu 300 metros U10 grupā izcīnīja Adrians Uztics (55.28), treneris A. Trankalis; 2. vietu U12 vecuma grupā – treneres A. Zīvertes audzēknis Ernests Leja (9.20), 3. vietu 4x100 stafetē ieņēma LSSS 1. Komanda – Maksims Ļašenko, Amanda Kirilova, Olivia Muceniece, Ernests Leja. Savukārt Daigas Stumbres audzēknis Maksims Ļašenko izcīnīja 3. vietā 60 metru barjerskrējienā (12.00) U12 vecuma grupā.