Sacensībās Rīgā U9 vecuma grupā 1. vietu izcīnīja liepājnieks Hugo Eihmanis (vidū), bet 2. vietu ieņēma Kārlis Sproģis (pa kreisi). Publicitātes foto.

Aizvadītajā nedēļas nogalē sekmīgi sacensības Rīgā un Jelgavā aizvadīja Liepājas jaunie tenisisti, Rīgā tika izcīnītas piecas medaļas, savukārt, Jelgavā – divas, informēja Liepājas Tenisa sporta skola.

6. un 7. aprīlī Rīgā norisinājās "Tennis Pro Academy balvas izcīņa" U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ralfs Līcis, Rūdolfs Janens, Dana Karpenko, Viktorija Melke un Līna Līva Gulbe U8 vecuma grupā, Rihards Burģis, Hugo Eihmanis, Kārlis Sproģis, Keita Siliņa, Ketlīna Siliņa un Darina Kozlova U9 vecuma grupā un Leo Pohevičs, Valters Valdmanis un Vladislavs Melančenko U10 vecuma grupā.

U8 vecuma grupā zēniem Ralfs Līcis ierindojās 4. vietā, savukārt meiteņu vecuma grupā Līna Līva Gulbe izcīnīja uzvaru sacensību noslēgumā, finālā uzvarot citu liepājnieci – Danu Karpenko, kas ierindojās 2. vietā.

U9 vecuma grupā zēniem 1.vietu izcīnīja liepājnieks Hugo Eihmanis, bet 2. vietā ierindojās Kārlis Sproģis, tikmēr meiteņu konkurencē, 3. vietu izcīnīja Keita Siliņa, 4. vietā atstājot Darinu Kozlovu.

U10 vecuma grupā zēniem diemžēl nespēja iekarot godalgotās vietas, bet augstāko rezultātu no liepājniekiem sasniedza Vladislavs Melančenko, izcīnot 6. vietu.

6. un 7. aprīlī Jelgavā norisinājās tenisa sacensības "Tenisa klubs Jelgava" U12 vecuma grupā, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Ernests Zalonskis, Gustavs Imbovics, Jaroslava Golovanova, Veronika Melančenko, Vasilisa Melančenko, Anna Anaņjeva un Laura Devrinde.

Ja mūsu zēniem sacensības īsti nevedās, tad meiteņu konkurencē, sacensību noslēgumā, 2. vietu izcīnīja Veronika Melančenko, 3. vietā ierindojās Jaroslava Golovanova, bet 4. vietā – Vasilisa Melančenko.