21.maijā jaunākie Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās divās sacensībās. Beatrise Vecbrāle izcīnīja uzvaru U-9 vecuma grupā, bet U-8 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Paula Nazarova un 3.vietu izcīnīja Karolīna Kalnišķe, informē Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Gints Siliņš.

Rīgā norisinājās "D.Pavlova tenisa skolas balvas izcīņa" U-8 un U-9 vecuma grupām, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Hugo Eihmanis, Paula Nazarova un Karolīna Kalnišķe U-8 vecuma grupā un Zaklīna Vēsmiņa, Elisa Nazarova un Beatrise Vecbrāle U-9 vecuma grupā.

U-8 vecuma grupas sacensībās Hugo Eihmanis sacensībās izcīnīja 8.vietu, savukārt, meiteņu konkurencē abas liepājnieces kāpa uz goda pjedestāla – Paula Nazarova izcīnīja 1.vietu, bet Karolīna Kalnišķe – 3.vietu. Tikmēr U-9 vecuma grupā Beatrise Vecbrāle pārspēja visas savas pretinieces un izcīnīja sacensībās 1.vietu, tikmēr Zaklīna Vēsmiņa ieguva 6.vietu, bet Elisa Nazarova sacensības noslēdz 8.vietā.

Jaunmārupē norisinājās "Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa" U-10 vecuma grupai, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Amēlija Eleonora Gūtmane, Sofija Arāja un Elizabete Stone. No liepājniecēm vissekmīgāk sacensības aizvadīja Amēlija Eleonora Gūtmane, kura izcīnīja 5.vietu, bet Elizabete Stone ierindojās 6.vietā uzreiz aiz Amēlijas. Tikmēr Sofija Arāja ierindojās 17.vietā.