Futbola virslīgas komandas "Liepāja" pussargs Aleksejs Grjaznovs jau svētdienas vakarā varējis pamest slimnīcu un atgriezties mājās, aģentūrai LETA apstiprināja kluba direktors Dāvids Jansons.

Liepājnieki svētdien savā laukumā ar rezultātu 1:0 pārspēja "Audu", bet uzvaru aizēnoja pēdējo minūšu notikumi laukumā.

Spēles noslēgumā "Audas" pussargs Daniils Ulimbaševs ar ļoti rupju izklupienu notrieca "Liepājas" kapteini Robertu Savaļnieku. Turpinājumā viņš saņēma sarkano kartīti un iesaistījās konfliktā ar Grjaznovu. Arī "Liepājas" futbolists Grjaznovs par iesaistīšanos konfliktā saņēma otro dzelteno kartīti mačā un tika noraidīts.

Grjaznovs gan nespēja pamest stadionu paša spēkiem un pēc neilgas pauzes, kuras laikā viņam laukuma malā tika sniegta medicīniskā palīdzība, tika aizgādāts uz ātrās palīdzības nestuvēm.

"Aleksejam viss ir kārtībā, jau vakar viņu palaida mājās no slimnīcas. Bija neliels smadzeņu satricinājums un sareiba galva," teica Jansons.

Trešdien, kad komanda atgriezīsies no brīvdienām, tiks vērtēts, vai Grjaznovs varēs piedalīties nākamajā mačā. Tāpat komandas ārsti darot visu, lai nākamajā spēlē varētu doties laukumā ar Savaļnieks.

Sagaidāms, ka Ulimbaševam par abām epizodēm tiks piemērota vairāk nekā vienas spēles diskvalifikācija. Kā teica Jansons, Ulimbaševs pats esot pārdzīvojis par savu rupjo spēli mača noslēgumā.

"Liepāja" nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad pārceltajā 21.kārtas mačā viesosies pie Jūrmalas "Spartaka" futbolistiem. Liepājnieki turnīra tabulā ir stabilā ceturtajā vietā, pirmajam trijniekam zaudējot trīs punktus.

Foto: FK Liepāja