Latvijas Futbola federācija uz U15 izlases treniņnometni, kas notiek Rīgā un Dublinā, ir izsaukusi trīs Liepājas Futbola skolas audzēkņus – vārtsargu Rendiju Mihelsonu, centra pussargu Patriku Tomu Brūnu un uzbrucēju Marku Dambi, kurš pagājušajā sezonā atzīts par labāko uzbrucēju, bombardieri un spēlētāju, portālu informēja sporta skola.

Izlase tikai veidojas – ir četras reģionālās un Rīgas izlase labākajiem spēlētājiem, kuri pulcējas trīs reizes gadā. Liepājas Futbola skolas U15 treneris Jānis Intenbergs saka: “Puiši ir apritē, un tas ir labi. Šajās treniņnometnēs un spēlēs var novērtēt talantīgākos. Ja ir izsaukti mūsējie, tas ir labi arī mūsu komandai, un labu futbolistu nav nemaz tik daudz.”

 Spēlētāji 16. martā pulcējās Rīgā, nometne ilgs līdz 24. martam. Šobrīd izlase ir Dublinā, kur vakar aizvadīta pārbaudes spēle –  zaudējums īriem ar rezultātu 0:6.

Savukārt vārtsargu treneris Viktors Spole un treneris Antons Jemeļins izsaukti U17 izlases treneru sastāvā. Liepājas Futbola skola var būt gandarīta, ka Liepājas treneri strādā ar labākajiem futbolistiem, tas nāks par labu arī Liepājas sportistiem.