Latvijas futbola virslīgas komanda "Liepāja" uzsākusi vēl ciešāku sadarbību ar auto nebanku kreditēšanas uzņēmums AS "Mogo" un turpmāk vienības nosaukums būs "Liepāja"/"Mogo".

2015.gadā "Liepāja" tikai otro reizi vēsturē piedalījās virslīgas čempionātā, bet triumfēja sacensībās. Savukārt tieši pirms gada "Mogo" kļuva par komandas ģenerālsponsoru, tomēr iepriekšējā sezona liepājniekiem neizvērtās tik veiksmīga, paliekot ceturtajā vietā, raksta LETA.

Pēc iepriekšējās sezonas komandas galvenā trenera amatu pameta Viktors Dobrecovs, bet viņa vietā pie darba ķērās Tamazs Pertija. Savukārt komandas sastāvā par "skaļāko" ieguvumu starpsezonā kļuva Latvijas izlases uzbrucēja Artūra Karašauska pievienošanās Kurzemes klubam.

"No šīs sezonas nosaukums būs "Liepāja"/"Mogo”, pateicoties vienam no mūsu lielākajiem atbalstītājiem "Mogo" un Liepājas pašvaldībai. Tagad "Mogo" mūs atbalsta vēl vairāk un kļuvis par mūsu partneri," ceturtdien preses konferencē teica Liepājas futbola komandas mārketinga vadītājs Olafs Saulriets.

"Iešana uz vēl lielāku sadarbību bija loģisks nākamais solis," "Mogo" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Čerņagins atklāja, ka vienošanās panākta uz nākamajiem trim gadiem. "Sadarbība ir balstīta uz komandas rezultātiem, kas paredz arī bonusus. Tas motivēs komandu nest Liepājas un "Mogo" vārdu."

Jauno virslīgas sezonu "Liepāja" sāka sestdien, savās mājās pirmās kārtas spēlē ar 0:1 zaudējot ambiciozajai "Riga" komandai. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Latvijas futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš pērn sezonas otro pusi pavadīja tieši Liepājā.

Savukārt virslīgas otrās kārtas spēli "Liepāja" piektdien aizvadīs Olainē, kur tiksies ar 2016.gada Latvijas vicečempioni "Jelgavu".