"Tukums 2000"/"Telms" komanda ceturtdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas 16.kārtas spēlē svinēja uzvaru Liepājā, pakāpjoties uz astoto vietu turnīra tabulā, ziņo LETA.

"Tukums 2000"/"Telms" viesos ar 1:0 (0:0) apspēlēja "Liepāju". Vārtus guva Arturs Krancmanis.

Spēlē Liepājā mājinieki sākumā uzbruka vairāk, taču 17.minūtē pēc brīvsitiena izpildes uz mājinieku vārtiem divu Tukuma komandas spēlētāju kritiens soda laukumā beidzās ar piespriestu 11 metru soda sitienu.

Par laimi mājiniekiem šajā spēlē darbojās video atkārtojuma sistēma, kas, Kasparam Anmanim, gatavojoties izpildīt soda sitienu, lika tiesnesim Kristapam Ratniekam pārbaudīt savu lēmumu un pēc tam atcelt to, jo viesu spēlētājs soda laukumā bija pakritis, aizķeroties aiz savas kājas, nevis Jurija Mates neatļauti kavēts.

Jau puslaika kompensācijas laikā Dodo trāpīja pa viesu komandas vārtu pārliktni.

56.minūtē viesi atklāja rezultātu, pēc Kārļa Mikuļska piespēles, viņam apsteidzot vārtsargu Luku Sanikidzi, vārtus no tuva attāluma guva Krancmanis.

Drīz pēc tam labā sitiena pozīcijā pie "Liepājas" vārtiem nonāca Roberts Meļķis, taču vārtsargs bija ieņēmis pareizu vietu vārtos un spēcīgo sitienu no neliela attāluma atvairīja.

Liepājnieki pēc 4:0 uzvaras pār "Audu" bija piedzīvojuši četras neveiksmes pēc kārtas, kurās tika ielaisti vismaz divi vārti mačā. Tukuma komanda pēc sešām neuzvarētām spēlēm pēdējā mačā ar 3:2 bija guvusi panākumu pār Salaspils "Super Nova".

Abu vienību pirmajā tikšanās reizē šosezon uzvaru izcīnīja "Liepāja", kas bija pārāka ar 3:0.

Plkst.19 Jāņa Skredeļa stadionā sāksies "Audas" un "Jelgavas" mačs, kurš tiešraidē būs redzams televīzijas kanālā TV4 un tīmekļa vietnē "Sportacentrs.com".

16.kārtas ievadā RFS komanda otrdien ar rezultātu 3:1 uzvarēja "Daugavpili", bet trešdien "Valmiera" un "Metta" spēlēja neizšķirti 1:1, un "Riga" ar 5:1 sagrāva Salaspils "Super Nova"

Turnīra tabulas augšgalā ar 42 punktiem 16 spēlēs ir "Riga", otro vietu ar 38 punktiem ieņem RFS, bet trešā ar 26 punktiem ir "Valmiera". 15 spēlēs 22 punktus sakrājusi "Metta", 20 – "Liepāja" , 19 – "Auda" un 15 – "Jelgava". Tikpat punktu pēc 16 cīņām tagad ir "Tukums 2000"/"Telms", 13 punkti ir "Daugavpilij" un septiņi – "Super Nova".