7. un 8.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos Jūrmalas parkā norisinājās "Prince" balvas izcīņa tenisā U-18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Evelīna Ķīvīte izcīnīja uzvaru meiteņu konkurencē, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Didzis Vārna, Ričards Špaks, Ralfs Rukmanis, Bogdans Kozlovs, Marks Freiborns, Paula Jankova, Evelīna Ķīvīte, Karolīna Skābe, Paula Kapleite, Kristiana Lagzdiņa, Annete Skripka, Sabīne Vaidere, Evelīna Poikāne, Elizabete Deglava un Laura Kļaviņa.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem tikai Bogdans Kozlovs pārvarēja sacensību 1.kārtu, taču spēlē par iekļūšanu pusfinālā Bogdans ar 1-6, 2-6 piekāpās ar 2.numuru izsētajam Maksimam Kazancevam (JuTen Tenisa skola). "Prince" balvas izcīņā U-18 uzvaru izcīnīja Ruslans Filipenko (ACB/VL Tenisa skola), 2.vietu ieguva Maksims Kazancevs (JuTen Tenisa skola), bet 3.vietā ierindojās Haralds Rožkalns (Mārupes TS).


Meiteņu konkurencē no liepājniecēm līdz pusfinālam aizkļuva ar 2.numuru izsētā Paula Jankova un ar 3.numuru izsētā Evelīna Ķīvīte. Abām liepājniecēm savstarpēji bija jāsacenšas par iekļūšanu finālā. Ar 6-3, 6-1 vietu finālā nodrošināja Evelīna, kur viņai pretim stājās ar 1.numuru izsētā Jasmīne Lūse (Mārupes TS). Finālā pārāka ar 6-3, 6-4 un uzvaru sacensībās izcīnīja liepājniece Evelīna Ķīvīte, līdz ar to 2.vietā ierindojās Jasmīne Lūse (Mārupes TS), bet 3.vietu ieguva Elizabete Lekse (Enri-TK).

"Prince" balvas izcīņa U-18 vecuma grupai tika organizētas sadarbībā ar oficiālo "Prince" izplatītāju Baltijā – megango.lv. Par "Prince" aktualitātēm Latvijā iespējams uzzināt sekojot jaunumiem facebook.com/PrinceBaltics un instagram.com/princetennisbaltics.