Bogdans Proņins (otrais no kreisās). Publicitātes foto.


Valsts svētku laikā no 16. līdz 20. novembrim Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseris Bogdans Proņins kopā ar "Olymp boksa kluba" bokseriem un vadītāju Nikolaju Janoviču devās uz starptautisku turnīru "Olimpiskā cerība", kas notika Zviedrijā, portālu informēja Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Treneris Raitis Mičulis stāsta: "Sacensībās piedalījās bokseri no Zviedrijas Somijas, Ungārijas, Dānijas, Norvēģijas, Lietuvas, Latvijas. Kompleksās sporta skolas bokseris parādīja teicamu rezultātu, pusfinālā uzvarot bokseri no Norvēģijas, savukārt finālā pārspēja Zviedrijas pārstāvi, izcīnot 1. vietu. Arī "Olymp" boksa kluba bokseri ieguva sudraba un divas bronzas medaļas. Paldies Nikolajam Janovičam un Bogdana Proņina vecākiem par iespēju piedalīties augsta līmeņa turnīrā ārzemēs."

Bogdanu Proņinu sacensībām sagatavoja treneri Raitis Mičulis un Ņikita Androščuks. Jau pavisam drīz, 25. novembrī, Liepājas Kompleksās sporta skolas bokseri dosies uz pilsētas čempionātu Ventspilī, bet 2. decembrī Liepājā tiks organizēts atklātais rings jaunajiem bokseriem, savukārt decembra otrajā pusē sportisti dosies uz starptautiskajiem turnīrā Palangā un Kauņā.