Latvijas basketbolists Ojārs Bērziņš pēc aizvadītas sezonas "Ogrē" karjeru turpinās "Liepājas" vienībā, piektdien paziņoja klubs.

Komandas paziņojumā nav norādīts, ka līgums ar 21 gadu veco basketbolistu noslēgts uz nākamo sezonu, ziņo LETA.

"Šajā sezonā es vēlējos atrast stabilitāti, pārliecību un iespēju atspēriena solim savā karjerā un, manuprāt, Liepāja ir izcila vieta tam," klubs citē Bērziņa teikto. "To parāda arī vēsture, jo daudzi gados jauni spēlētāji tieši šeit ir aizvadījuši savas labākās sezonas. Tāpat arī treneris [Artūrs] Visockis-Rubenis man nav svešs un kopā pirms vairākiem gadiem kaklā kārām U-18 EČ sudraba medaļas!"

Pagājušo sezonu Bērziņš aizvadīja "Ogres" rindās, kur 23 mačos vidēji izcēlās ar 2,7 punktiem, 1,3 atlēkušajām bumbām un 0,9 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt pirms atgriešanās Latvijā viņš kopš 2018.gada bija Spānijas kluba Mursijas UCAM paspārnē.

2020./2021.gada sezonā latviešu basketbolists "Cartagena" sastāvā kļuva par Spānijas pēc spēka ceturtās līgas čempionu. Pirms došanās uz Spāniju viņš pārstāvēja "Valmiera"/ORDO vienību.

Bērziņš 2018.gadā Latvijā notikušajā Eiropas U-18 čempionātā palīdzēja komandai izcīnīt sudrabu.

Liepājnieki iepriekšējā sezonā Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) ieņēma 12.vietu, bet Latvijas Basketbola līgas (LBL) izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfinālā ar 0-3 tika atzīts "Ogres" pārākums.