"Liepāja" trešdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgas desmitās kārtas mačā savā laukumā spēlēja neizšķirti ar "Metta", bet  "Daugavpils" savā laukumā nespēja pieveikt "Tukums 2000"/"Telms" komandu.

"Liepāja" ar "Metta" spēli beidza ar rezultātu 1:1 (0:1).

Kaut arī vairāk vārtu gūšanas momentu puslaikā bija mājiniekiem, vārtus 38.minūtē guva viesi. Kristofers Rēķis sita pa vārtiem, bumba pa ceļam nedaudz mainīja virzienu, un no vārtsarga laukuma līnijas to tukšā vārtu labajā apakšējā stūrī ievirzīja Mohamets Korrea, kurš cīņā par bumbu apsteidza Eduardu Tīdenbrgu, – 1:0.

Tieši Tīdenbergs bija tas, kurš 58.minūtē no labās puses izpildīja stūra sitienu, pēc kura visaugstāk uz vārtsarga laukuma robežas uzlēca otrajā puslaikā uz maiņu laukumā nākušais Anrī Staničs

Laukuma saimnieki nav zaudējuši jau piecās spēlēs pēc kārtas, iepriekšējās trīs gūstot panākumus, ar 6:2 sagraujot "Super Nova", ar 1:0 uzvarot "Daugavpili" un ar 3:0 pārspējot "Tukums 2000"/"Telms". Tikmēr "Metta" pēc trīs neveiksmju sērijas pēdējā aizvadītajā mačā spēlēja neizšķirti pret RFS.

Abām vienībām šī bija pirmā tikšanās šosezon, jo pirmā apļa duelis tika atcelts neatbilstoša laukuma stāvokļa dēļ.

"Daugavpils" un "Tukums 2000"/"Telms" cīņā tika gūti seši vārti, komandām spēlējot neizšķirti 3:3 (2:1).

Daugavpilī sešu minūšu laikā tika gūti trīs vārti. 14.minūtē rezultātu atklāja mājinieks Valerijs Lizunovs, kurš realizēja 11 metru soda sitienu. Sergejs Vilkovs lēca uz vienu vārtu pusi, bet Lizunovs bumbu raidīja otrā – labajā vārtu stūrī.

Jau nākamajā minūtē tukumnieki rezultātu izlīdzināja. Bogdans Samoilovs no kreisās puses bumbu soda laukumā piespēlēja Faustam Steponavičam, kurš ar māņu kustībām noguldīja zālienā divus pretinieku spēlētājus un pēc rikošeta raidīja bumbu vārtu kreisajā stūrī, panākot 1–1.

20.minūtē 2:1 mājinieku labā panāca Viljams Mukvele, kurš bija pirmais pie vārtsarga Vilkova no rokām izlaistās bumbas pēc Ramina Nasirli sitiena uz vārtu pusi pa gaisu un ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Jau puslaika kompensācijas laikā Samoilovs no soda laukuma trāpīja pa vārtu labo stabu.

Arī otrajā puslaikā Samoilovs turpināja apdraudēt vārtsarga Vladislava Kurakina sargātos vārtus.

Tomēr 54.minūtē vārtus guva mājinieki. Vilkovs neatļauti traucēja Lizunova virzīšanos uz vārtiem, un Mukvele guva savus otros vārtus spēlē, realizējot 11 metru sitienu un raidot bumbu vārtu kreisajā augšējā stūrī.

Jau četras minūtes vēlāk 11 metru sitiens par Kaspara Anmaņa nogāšanu tika piešķirts pie pretējiem vārtiem, un Raivis Ķiršs raidīja bumbu vārtu labajā apakšējā stūrī, vārtsargam lecot pretējā virzienā.

Neizšķirtu 74.minūtē panāca Steponavičs, kurš pēc Artura Krancmaņa piespēles sita pa kreisi no vārtsarga un guva savus otros vārtus mačā.

Desmitās kārtas noslēdzošajos mačos ceturtdien Rīgā notiks RFS un "Valmieras" duelis, bet sezonas pirmajā spēlē dabīgā seguma laukumā "Jelgava" savu līdzjutēju priekšā spēkosies ar līderi "Riga".

Turnīra tabulas augšgalā ar 23 punktiem deviņās spēlēs ir "Riga", otro vietu ar 19 punktiem ieņem RFS, 17 punkti ir "Liepājai", bet 15 punkti desmit spēlēs – "Audai". 14 punkti ir "Valmierai", 11 punkti – "Jelgavai" un "Metta", bet desmit cīņās astoņi punkti ir "Tukums 2000"/"Telms", pa sešiem – "Daugavpilij" un Salaspils "Super Nova".