Aizvadītajās maija nedēļās Liepājas Futbola skolas komandas, kuras sacenšas Elites līgā, ir aizvadījušas vairākas spēles, informē skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Vienīgā komanda, kurām spēles šajā posmā nav bijušas ir U-18. Līdz ar to, ka konkurenti ir spēlējuši, liepājnieki šobrīd turnīra tabulā ir 9 vietā starp 11 komandām, taču rezervē ir vismaz 3 spēles. Nākošā spēle U-18 komandai būs 24. maijā izbraukumā pret FS Jelgava. Komandas treneris Antons Jemeļins saka: "Tā kā šajā vecuma grupā ir nepāra komandu skaits, spēļu grafiks ir tāds, ka šobrīd vairākas kārtas izlaižam, pēc tam spēlēsim biežāk. Ir čempionāta sākums, ir nomainījies komandas kodols. Šajā vecuma grupā var spēlēt vairāki vecumi, mums pārsvarā ir 2006. dzimšanas gada sportisti. Viss vēl ir priekšā, pieliksim snieguma ziņā un pakāpsimies augstāk."

U-16 komanda maijā ir aizvadījusi divas spēles – uzvara pār FS Jelgava 2:1 un piekāpšanās FS Metta 1:3. Ar septiņās spēlēs sakrātiem 11 punktiem komanda atrodas 3. vietā, kaut gan treneris Ingus Lukovičs saka: "Ar to spēli, ko šobrīd rādām, esam pelnījuši būt augstākā vietā. Pietrūkst veiksmes faktora."

U-15 šobrīd turpina noslēgt turnīra tabulu, jo 6 spēlēs punkti vēl nav gūti. Komandas treneris Jānis Intenbergs skaidro: "Slikti spēlējam. Jātrenējas. Baltijas līgā mums bija stiprāks sastāvs, šobrīd ierindā nav visi spēlētāji. Jātrenējas, citas receptes nav. Kopš es trenēju, neatceros sešus zaudējumus pēc kārtas."

U-14 maijā aizvadījusi trīs spēles – piekāpšanās RFS 1:3, neizšķirts pret JDFS Alberts 1:1 UN uzvara pār Valmieras FC 2:0. 8 spēlēs komanda ir sakrājusi 8 punktus un ieņem 7. vietu starp 8 komandām. Nākošo spēli U-14 komanda aizvadīs 27. maijā izbraukumā pret Riga FC Academy.

U-13 sacenšas Rietumu grupā, kur 5 komandu starpā ieņem 2. vietu ar 6 spēlēs sakrātiem 10 punktiem. Šomēnes divas spēles pret Babītes SK, kurās rezultāti 0:3 un 2:2. Nākošā spēle notiks 24. maijā stadionā "Velnciems" pret FK Tukums.