Jau trešo gadu Volejbola Klubs "Liepāja", sadarbojoties ar Liepājas pilsētas pašvaldību, organizē pludmales volejbola turnīru "Smilšu bums Liepājā 2023", kas Liepājas Olimpiskā centra Tenisa halles pludmales volejbola laukumos pulcēs dažāda vecuma un līmeņa pludmales volejbola entuziastus.

Pēdējo divu gadu laikā volejbola klubs "Liepāja" volejbola turnīros vienojis arvien viarāk volejbola cienītājus gan no Liepājas apkārtnes, gan no citām pilsētām.

Vasaras pludmales volejbola turnīrs "Smilšu Bums" iedrošinājis daudzus volejbola iesācējus iekļaut šo sporta veidu arī ikdienas dzīvē un sākt apmeklēt treniņus regulāri. Klubam pievienojušies jauni spēlētāji arī klasiskā volejbola sezonā.

Arī šogad "Smilšu Bums" turnīrs norisināsies 6 posmos:
13.jūnijs, SPORTA BODES posms (nāc un izlozē savu pāri)
4.jūlijs, SUNPOWER posms (King & Queen)
18.jūlijs, LASKANA posms (MIX ar savu pāri)
30.jūlijs, LIEPĀJAS posms (nāc un izlozē 3:3)
15.augusts, PIZZA SHOP posms (King & Queen)
25.augusts, SPORTA PUNKTS posms (nāc ar savu pāri)

Dalībnieki tiks dalīti entuziastu (iesācēju) un amatieru (pieredzējušu spēlētāju) grupās, sieviešu, vīriešu un veterānu konkurencē.
Kā jau ierasts, arī šogad turnīra laikā dalībniekus priecēs dažādi konkursiņi, mūzika un lieliska atmosfēra, bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un uzvarētājus gaidīs medaļas un balvas no turnīra atbalstītājiem.

Sīkāka informācija par pirmo sacensību posmu un pieteikšanās kārtību vēl sekos gan VK "Liepāja" Facebook, gan Instagram lapās.