15.jūnijā aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas 2.posms, kurš pulcēja 116 dalībniekus, kas bija apvienojušies jauktajos 58 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu trīs dažādās grupās.

Liepājas pludmales tenisa līgas 2.posms norisinājās jauktajiem pāriem. Šogad sacensības tiek aizvadītas trīs grupās – augstākajā, vidējā un iesācēju līmenī. Augstākā līmenī savā starpā sacentās 16 pāri, vidējā līmenī par uzvaru 2.posmā sacentās 32 pāri, bet iesācēju konkurencē par posma uzvarētājiem vēlējās kļūt 10 pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, 2.vietā ierindojās Linda Priekule un Kaspars Klamers, bet goda pjedestālu noslēdza Zane Vilnīte ar Dagni Šliseri.

Vidējā līmenī konkurencē par 1.posma uzvarētājiem kļuva Sidona Dainuviene ar Vaidu Dainiu no Lietuvas, kuri finālā pārspēja Elizabeti Rozentāli un Rūdoflu Otto, bet 3.vietā ierindojās Laura Kļaviņa un Raivis Kalējs.

Jaunajā iesācēju līmenī 1.vietu izcīnīja Daiga Šķila un Aivars Cērps, 2.vietā ierindojās Arturs un Renāte Bunkas, bet 3.vietā – Madara Anete Auna ar Gintu Reķēnu.

Pēc diviem aizvadītiem Liepājas pludmales tenisa līgas posmiem augstākajā līmenī par kopvērtējuma līderiem kļuvuši Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, vidējā līmenī kopvērtējuma augšgalā atrodas Rūdolfs Otto un Arta Jurika, bet iesācēju līmenī uz 3.posmu kā līderi dosies Arturs Bunka un Daiga Šķila. Ar pilno kopvērtējumu iespējams iepazīties saitē - https://beachtennis.io/en/rankings?tour=LPTL23.

Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem, aicinām iepazīties ar 2.posma kopvērtējuma rezultātiem saitē - https://beachtennis.io/en/tournament/2569/2-posms?section=draws#scroll.

Liepājas pludmales tenisa līgas 3.posms tiks aizvadīts 6.jūlijā, kad savā starpā sacentīsies vīriešu pāri un sieviešu pāri. Uz sacensībām var pieteikties līdz 5.jūlija pulksten 17 vietnē https://beachtennis.io/en/tour/LPTL23, kur iespējams iepazīties arī ar sacensību nolikumu.

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas, Liepājas Olimpiskais centra un Fortius atbalstu.