Otrdienas vakarā, 21.jūnijā, LOC Tenisa halles Pludmales volejbola laukumos norisinājās otrais no sešiem pludmales volejbola turnīra "Smilšu bums Liepājā" posms, īpaši atzīmējot saulgriežu sagaidīšanu.

Šoreiz turnīrs notika citā formātā – pēc mix turnīra principa, kur kopumā 94 dalībnieki pēc izlozes spēlēja jauktajās sieviešu-vīriešu komandās.

Dalībnieki tika sadalīti trīs grupās – amatieri, veterāni un entuziasti/iesācēji. Veterānu grupas (vecums 40+) dalībnieki spēlēja komandās pa trim spēlētājiem – viena sieviete un divi vīrieši. Spraigās cīņās sešu komandu konkurencē par veterānu grupas čempioniem kļuva Zane Lobānova, Dainis Zombergs un Andrejs Vasiļjevs, kuri pārspēja Ievas Cālītes, Laura Sprūda un Edvarda Makuņina komandu. Trešo vietu ieguva Indra Jurika, Ivars Kuzņecovs un Ainars Trapučka.

Entuziastu/iesācēju grupā uzvarēja Andris Krauklis un Juris Dejus, pārspējot otrās vietas ieguvējus Līgu Markotu un Filipu Bermaku un trešās vietas laureātus – Kristīni Kārkliņu un Alekseju Vasiļjevu.

Amatieru cīņās uzvaru guva Megija Ceirule un Jānis Čanders, finālā pārspējot Kristu Grundmani un Robertu Mežalu. Trešo vietu izcīnīja Rebeka Šiško un Artis Zombergs.

Par īpašu saulgriežu atmosfēru parūpējās "Izsauc Ballīti" vakara vadītājs un dj, atskaņojot labāko mūziku svētku ieskaņai. Pārsteiguma balvu no pasākuma atbalstītājiem saņēma arī dalībniece Māra Buče par īpaši saulgriežu tēmai piemeklētiem tērpa aksesuāriem. Mazākajiem pasākuma dalībnieku līdzjutējiem  tika dota iespēja laiku pavadīt piepūšamajās atrakcijās.

Otrā posma uzvarētāji:
Amatieri:

1. Megija Ceirule, Jānis Čanders
2. Krista Grundmane, Roberts Mežals
3. Rebeka Šiško, Artis Zombergs
Veterāni:
1. Zane Lobānova, Andrejs Vasiļjevs, Dainis Zombergs
2. Ieva Cālīte, Lauris Sprūds, Eduards Makuņins
3. Indra Jurika, Ainars Trapučka, Ivars Kuzņecovs
Entuziasti/iesācēji:
1. Andris Krauklis, Juris Dejus
2. Līga Markota, Filips Bermaks
3. Kristīne Kārkliņa, Aleksejs Vasiļjevs

Uzvarētāji tika pie medaļām un naudas balvām no pasākuma atbalstītājiem, kā arī īpaši šim posmam izveidotiem keponiem no Blaķene Barber Shop.

Nākamais "Smilšu bums" posms "King turnīrs" notiks 5.jūlijā – atkal jaunā formātā. Trešajā posmā dalībniekiem katra spēle būs jāspēlē ar citu spēlētāju. Dalībnieku skaits būs ierobežots, tāpēc iepriekšējā pieteikšanās – obligāta. Vairāk informācijas par nākamā posma norisi meklēt Volejbola kluba "Liepāja" Facebook lapā un instagram kontā.