Aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas 3.posms, kurš pulcēja 104 dalībniekus, kas bija apvienojušies 52 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu trīs dažādās grupās, informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.


Liepājas pludmales tenisa līgas 3.posms norisinājās vīriešu pāriem un sieviešu pāriem. Kā jau iepriekš minēts, šogad sacensības tiek aizvadītas trīs grupās – augstākajā, vidējā un iesācēju līmenī. Augstākā līmenī savā starpā sacentās desmit vīriešu un septiņi sieviešu pāri, vidējā līmenī par uzvaru 3.posmā sacentās 15 vīriešu un 11 sieviešu pāri, bet iesācēju konkurencē par posma uzvarētājiem vēlējās kļūt trīs vīriešu un seši sieviešu pāri.


Augstākā līmeņa konkurencē vīriešiem par sacensību uzvarētājiem kļuva Ģirts Antonovs un Artis Zombergs, 2.vietā ierindojās Uģis Savickis un Artis Simsons, bet goda pjedestālu noslēdza Mārtiņš Ivanovs ar Kristapu Juškeviču. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaru trešajā posmā izcīnīja Linda Priekule un Paula Anna Vuciņa, 2.vietā atstājot Zani Vilnīti un Lailu Beieri, tikmēr 3.vietā ierindojās Elīna Bogdane un Sanita Punga.


Vidējā līmenī vīriešu konkurencē par 3.posma uzvarētājiem kļuva Pauls Juriks un Arvis Jančauskis, 2.vietā ierindojās Antons Usakovs un Jānis Valdmanis, bet goda pjedestālu noslēdza Rūdolfs Otto un Normunds Pukinskis. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Arta Jurika un Kristīne Sveile, 2.vietā ierindojās kaimiņvalsts Lietuvas pludmales tenisistes Viktorija Giniotiene un Inga Briazkalovaite, bet 3.vietā ierindojās Kristina Pūlīte ar Sanitu Lanku.


Iesācēju līmenī 1.vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Arturs Bunka un Jānis Vindigs, 2.vietā ierindojās Kristaps Mickus un Jānis Pūlītis, bet 3.vietā – Jānis Jākobsons un Kristaps Bergs. Tikmēr sieviešu konkurencē uz augstākā pakāpiena kāpa Elīna Saukante ar Daigu Šķilu, aiz sevis 2.vietā atstājot Viktoriju Modinu un Aiju Tēraudi, bet 3.vietā ierindojās Iveta Eglija un Evita Līce.


Pēc trim aizvadītiem Liepājas pludmales tenisa līgas posmiem, izmaiņas kopvērtējumā līderos nav notikušas – augstākajā līmenī kopvērtējuma vadībā vēl joprojām atrodas Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, arī vidējā līmenī – Rūdolfs Otto un Arta Jurika, bet iesācēju līmenī – Arturs Bunka un Daiga Šķila. Ar pilno kopvērtējumu iespējams iepazīties ŠEIT.


Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem, aicinām iepazīties ar 3.posma kopvērtējuma rezultātiem ŠEIT.


Liepājas pludmales tenisa līgas 4.posms tiks aizvadīts 20.jūlijā, kad savā starpā sacentīsies jauktie pāri. Uz sacensībām var pieteikties līdz 19.jūlija pulksten 17 ŠEIT, kur iespējams iepazīties arī ar sacensību nolikumu.


Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas, Liepājas Olimpiskais centra un "Fortius" atbalstu.