Divu dienu garumā, 27.un 28.augustā, pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles norisinājās Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā, kurās tika noskaidroti Liepājas labākie pludmales tenisisti 2022.gada vasaras sezonā.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā organizēja biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu. Sacensības tika organizētas divās līgās – Intermediate (vidējā) un Advanced (stiprākā). Pirmajā sacensību dienā sacentās vīriešu un sieviešu pāri, bet otrajā – jaukto pāru konkurencē.

Liepājas meistarsacīkstēs pludmales tenisā pirmajā dienā piedalījās 96 dalībnieki. Vīriešu pāru vidējā līmeņa konkurencē par sacensību uzvarētājiem kļuva Artis Simsons un Ingus Kairis, kuri finālspēlē 2.vietā atstāja Mārtiņu Krūmu un Māri Saukānu. 3.vietu izcīnīja Gatis Simsons un Mareks Boļšaks. Tikmēr vidējā līmeņa sieviešu konkurencē uzvaras laurus sacensību noslēgumā plūca Madara Berga un Laura Egle, tikmēr sudraba medaļas izcīnīja Aleksandra Kuļbacka un Irina Auziņa. Uz zemākā goda pjedestāla pakāpienu kāpa Megija Ceirule un Inga Čandere.

Augstākā līmenī 2022.gada Liepājas meistara pludmales tenisā titulu vīriešu konkurencē izcīnīja Artis Zombergs un Ģirts Antonovs, 2.vietā ierindojās Jurijs Rza-Zade un Kaspars Daugulis, bet goda pjedestālu noslēdza Gints Siliņš un Kaspars Klamers. Par uzvarētājām sieviešu konkurencē kļuva Edīte Daugule un Evita Strode, sudraba medaļas izcīnīja Sigita Joņina un Anna Andrejeva, bet 3.vietu ieguva Baiba Damberga un Paula Anna Vuciņa.

Sacensību otrajā dienā 90 dalībnieki sacentās jaukto pāru konkurencē vidējā un stiprākajā līmenī. Vidējā līmenī par sacensību uzvarētājiem kļuva Anastasija Lomovska un Gustavs Brižs, sudraba medaļas izcīnīja Artis Simsons un Sanita Eihmane, bet 3.vietu ieguva Uģis Savickis un Liene Lasmane-Kļaviņa. Tikmēr stiprākajā līgā par Liepājas meistariem pludmales tenisā kļuva Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, 2.vietā ierindojās Edgars Ošs un Evita Strode, bet goda pjedestālu noslēdza Edīte Daugule un Ģirts Antonovs.

Organizatori pateicas visiem sacensību dalībniekiem par jautri un sportiski aizvadītajām Liepājas meistarsacīkstēm pludmales tenisā.

Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā atbalstīja Liepājas pašvaldība, AS "Liepājas papīrs", veikals "Rūtiņa", mārketinga projektu aģentūra "Fortius", Liepājas Olimpiskais centrs, Royal Fitness, Spīķeris, restorāns "Kapteinis" un nekustamo īpašumu kompānija "Pilat".