Svētdien, 3. decembrī, tika aizvadītas vairākas Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāta spēles. Vairākas komandas savu čempionātu uzsāka tikai šajā kārtā, bet vairākas jau šajā sezonā ieskrējušās, portālu informēja čempionāta pārstāvji.

Svētdienas rīts tika iesākts ar A līgas "FK Blaķene" un "FK Dienvidkurzeme" savstarpējo spēli. Dienvidkurzemnieki jau savu čempionāta pirmo spēli bija aizvadījuši, bet "FK Blaķene" tikai uzsāka. Traumētā "Blaķenes" vārtsarga vietā šodien vārtos stājā komandas dzinējs Elgars Roga, kuram, piedzīvojot debiju vārtos, arī vairākas spilgtas epizodes. Spēle, lai gan sākotnēji ļoti līdzīga, tomēr ievirzījās "FK Dienvidkurzeme" zīmē un viņiem arī panākums 6 – 2.  

Dienas otrajā spēlē laukumā šķēpus krustoja "Liepāja Beach Cafe" un "Glābēji". Lai gan čempionāta jaunpienācēji "Glābēji" sīvi turējās pretī pieredzējušajai "Liepaja Beach Cafe" komandai, tomēr spēle noslēdzās ar rezultātu 3 – 1 par labu "Liepāja Beach Cafe".

Viennozīmīgi par dienas centrālo maču var uzskatīt "Priekule/Ruģi" un "Medze/BL Serviss" tikšanos. Lai gan "Medze/BL Serviss" tika pie vairākām labām vārtu gūšanas iespējām, kā arī uz pretinieku vārtiem varēja izdarīt divus soda sitienus, veiksmes pavedienu viņi tā arī neatrada. "Priekule/Ruģi" spēlē guva uzvaru ar 4 – 2 un garantēja sev trīs punktus turnīra tabulā.

Kā nākamie laukumā devās "SLV Pluss" un "Futbola veterāni". Abas komandas uzsāka piesardzīgi un sīksti turējās viena otrai pretī. Spēles 14. minūtē "SLV pluss" spēlētājs Mihails Kiričeks savējos izvirzīja vadībā un, disciplinēti spēlējot, arī aizveda komandu līdz uzvarai un trim punktiem turnīra tabulā.  

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt "Liepājas amatieru futbols" Facebook lapā.

Čempionāts tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.

Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/bārs "Blaķene", Liepājas Olimpiskais Centrs, "WindUp", sporta preču veikals "Komanda", dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art", Apsardzes firma "G4S", Ballīšu un pasākumu organizētāji "Izsauc ballīti", "Liepājas SUP skola", "Blue Shock Race".


Spēļu rezultāti. Publicitātes attēls.