4. jūlijā tika aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas  trešais posms, kurš pulcēja 98 dalībniekus, kas bija apvienojušies 49 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu divās dažādās grupās, informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Liepājas pludmales tenisa līgas trešais posms norisinājās vīriešu pāriem un sieviešu pāriem. Kā jau iepriekš minēts, šogad sacensības tiek aizvadītas divās grupās – augstākajā un vidējā līgā. Augstākajā līgā savā starpā sacentās deviņi vīriešu un deviņi sieviešu pāri, bet vidējā līgā par uzvaru 3. posmā sacentās 12 vīriešu un 19 sieviešu pāri.

Augstākās līgas konkurencē vīriešiem par sacensību uzvarētājiem kļuva Artis Zombergs un Guntis Kopštāls, 2. vietā ierindojās Uģis Savickis un Artis Simsons, bet goda pjedestālu noslēdza Martins Ivanovs ar Kristapu Juškeviču. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaru trešajā posmā izcīnīja Zane Vilnīte un Baiba Damberga, 2. vietā ierindojās Gita Raudua un Guna Akerfelde, tikmēr 3. vietā ierindojās Madara Berga un Sanita Punga.

Vidējā līgā vīriešu konkurencē par posma uzvarētājiem kļuva Reinis Francmanis un Jānis Čanders, 2. vietā ierindojās Kristaps Freidenfelds un Andrei Cherdintsev, bet trešā posma goda pjedestālu noslēdza Kristaps Kalniņš ar Martinu Navicki. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Sintija Ķemere un Ilze Mikne-Šaudine, 2. vietā ierindojās Inga Balobina un Lina Laus, bet 3. vietu ieguva Viktorija Giniotiene un Adele Griciene.


Pēc trim aizvadītiem Liepājas pludmales tenisa līgas 2024. gada posmiem, augstās līgas kopvērtējuma vadībā atrodas Artis Zombergs un Baiba Damberga, savukārt, vidējā līgā kopvērtējuma galvgalī atrodas Jānis Čanders un Ilze Mikne-Šaudine, taču visiem četriem kopvērtējuma līderiem sekotāji min uz papēžiem un atlikušajās divās kārtās vēl ir iespēja triumfēt vairākiem dalībniekiem. Ar pilno kopvērtējumu iespējams iepazīties saitē ŠEIT.

Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem. Aicinām iepazīties ar 3.posma kopvērtējuma rezultātiem ŠEIT.  

Liepājas pludmales tenisa līgas ceturtais posms tiks aizvadīts 25. jūlijā, kad savā starpā sacentīsies jauktie pāri. Uz sacensībām var pieteikties līdz 24. jūlija 17.00 ŠEIT, kur iespējams iepazīties arī ar sacensību nolikumu.

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas, Liepājas Olimpiskā centra un "Fortius" atbalstu.

Tiekamies smiltīs!