6. jūnijā tika aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas 2024. gada sezonas pirmais posms, kurš pulcēja 112 dalībniekus, kas bija apvienojušies 56 pāros, lai sacenstos par posma uzvarētāja titulu divās dažādās grupās, informēja turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Liepājas pludmales tenisa līgas pirmais posms norisinājās vīriešu pāriem un sieviešu pāriem. Šogad sacensības tiek aizvadītas divās grupās – augstākajā un vidējā līmenī. Augstākā līmenī savā starpā sacentās deviņi vīriešu un 16 sieviešu pāri, bet vidējā līmenī par uzvaru pirmajā posmā sacentās 15 vīriešu un 16 sieviešu pāri.

Augstākā līmeņa konkurencē vīriešiem par sacensību uzvarētājiem kļuva Ģirts Antonovs un Artis Zombergs, 2. vietā ierindojās Kristaps Juškevičs un Mārtiņš Ivanovs, bet goda pjedestālu noslēdza Uģis Savickis un Artis Simsons. Tikmēr sieviešu konkurencē pirmo uzvaru 2024.gada pirmā posmā izcīnīja Madara Berga ar Sanitu Pungu, kuras finālā uzveica Zani Vilnīti un Baibu Dambergu, tikmēr 3. vietu izcīnīja Linda Priekule ar Annu Azarovu.

Vidējā līmenī vīriešu konkurencē par pirmā posma uzvarētājiem kļuva Kristaps Kalniņš un Martins Navickis, kuri finālā pārspēja Igoru Gončarovu un Krišjāni Vēsmiņu, bet 3. vietā ierindojās Reinis Francmanis un Jānis Čanders. Tikmēr sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Guna Navicka ar Gunu Airi, otrajā vietā ierindojās Kristina Pūlīte un Aiva Juhnevica, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Sintija Ķemere ar Ilzi Mikni-Šaudini.

Liepājas pludmales tenisa līga sastāv no pieciem posmiem un par līgas kopvērtējuma uzvarētājiem tiks kronēti tie, kuri sasniegs vislabāko rezultātu pēc visiem aizvadītajiem posmiem, aicinām iepazīties ar pirmā posma kopvērtējuma rezultātiem ŠEIT.

Liepājas pludmales tenisa līgas otrais posms tiks aizvadīts jau 20. jūnijā, kad savā starpā sacentīsies jauktie pāri. Uz sacensībām var pieteikties līdz 19. jūnija pulksten 17 ŠAJĀ vietnē, kur iespējams iepazīties arī ar sacensību nolikumu.

Liepājas pludmales tenisa līgu organizē biedrība "BT Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas, Liepājas Olimpiskais centra un "Fortius" atbalstu.

Tiekamies smiltīs!