Vasaras izskaņā, sestdien, 26.augustā otro reizi norisināsies tautas sporta sacensības "Dzelzgriezējs".

Ir iespēja ieskatīties "Liepājas metalurga" tumšākajos kaktos ar sportisku izaicinājumu sev, pieveicot septiņu kilometru garo trasi pieaugušajiem un 1,5 kilometru trasi bērniem, kura vīsies caur metalurga ēnām, caur pagātnes elpu kā tumša, ar rūsu pārklāta tērauda stieple.

Acīmredzami Dzelzgriezējs ir nopietni pārskaities uz mums, uz sportistiem, par pagājušā gada notikumiem viņa sētā, mājvietā un reizē arī darba vietā – "Liepājas metalurga" teritorijā. Šis tips ir izrādījis noliedzošu attieksmi pret šī gada "Dzelzgriezēja" posma norisi viņa "pagalmā". Bet vai tas mūs atturēs? Vai tas atturēs jūs no sarežģītās, izaicinošās, dinamiskās un fantastiskās metalurga trases pieveikšanas? Nē, neatturēs! Mēs iesim, jūs skriesiet un, ja vajadzēs, ielauzīsimies "Dzelzgriezēja pagalmā" no rietumiem, pārsteidzot nepiekāpīgo Dzelzgriezēju nesagatavotu.

Organizatori aicina – seko līdzi aktuālai informācijai par skrējienu sociālajos tīklos (Facebook, Instagram), piesakies un piedzīvo šo uzbrukumu, kurš solās būt atšķirīgs no pagājušā gadā piedzīvotā!

Sacensības norisināsies Liepājā, "Liepājas metalurga" slēgtajā teritorijā un Zirgu salā. Reģistrācijas sākums pulksten 10 Zirgu salā, pulksten 11.30 jau pirmais starts.

Reğistrācija skrējienam un nolikums mājaslapā vai sacensību dienā reģistrācijas teltī.

Sacensības organizē biedrība "SUP skola Liepāja" ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.