Kurzemes apgabaltiesas zvērinātā notāre Vineta Novicka ikgadējās Notāru dienas aizvadīja jaunās telpās, lai gan adrese ir iepriekšējā – Zivju iela 3.

Par aizvadītajām Notāru dienām Vineta Novicka stāsta: "Šīs nedēļas sākumā tika aizvadītas gadskārtējās Notāru dienas. Šā gada Notāru dienu aktualitāte un novitāte bija digitālā notāru klientu portāla atklāšana. Līdz ar to, šogad lielāka uzmanība tika veltīta tieši nākotnes plāniem, iespējai saņemt notāru pakalpojumus attālināti, izmantojot e-parakstu.

Šāda novitāte nenoliedzami ir ļoti būtiska, īpaši attiecībā uz personām, kuras ilgstoši uzturas ārpus Latvijas Republikas un kurām nepieciešams saņemt notariālus pakalpojumus. Ir pašsaprotami, ka arī notariāts pielāgojas mūsdienu tehnoloģiju sniegtajām iespējām, un klientu apkalpošana kļūst mūsdienām atbilstošā formātā. Tomēr, gribētos norādīt, kaut arī tehnoloģijas būtiski atvieglo lielu daļu birokrātisko procedūru darījumu kārtošanā, tās pilnībā nespēj aizstāt klientu vēlmi apspriest savus jautājumus tieši ar savu izvēlēto notāru klātienē. Šāda tendence tika novērota arī šā gada Notāru dienās.

Klientiem ir nepieciešams ne tikai notāra profesionālais padoms, bet arī palīdzība un atbalsts darījuma dalībnieku viedokļu tuvināšanai, īpaši tādu emocionāli sarežģītu lietu risināšanā, kā laulību šķiršanas un mantojuma lietas. Tādēļ, mēs vienmēr esam atvērti saviem klientiem, gatavi uzklausīt jebkuru klientu interesējošo jautājumu, un sniegt visatbilstošāko juridisko palīdzību visaugstākajā līmenī".

Arī pārcelšanās uz jaunajām telpām, kas atrodas "Romas dārza" pirmajā stāvā (iepriekšējos 12 gadus birojs atradās tās pašas ēkas 2.stāvā), blakus mākslas galerijai "Romas dārzs", ir solis tuvāk klientiem, saka Novicka.

"Priecājos, ka esam saglabājuši iepriekšējo adresi un reizē kļuvuši klientiem, tostarp cilvēkiem ar kustību traucējumiem, daudz pieejamāki – tagad pie mums pat var iebraukt ar bērnu ratiņiem.

Zivju ielā 3 esam kopš 2006.gada 20.marta. Šī ir skaista, reprezentabla vieta pašā pilsētas sirdī – blakus Rožu laukumam, kur lieliski sadzīvo vēsturiskā aura un mūsdienīgais. Vērojam, kā sakārtojas pilsēta un kā pamazām savu identitāti atgūst arī "Romas dārzs"."

Zvērinātās notāres Vinetas Novickas birojā ikviens gaidīts pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 10 līdz 17, trešdienās – no pulksten 12 līdz 19.