Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) aicina 5., 6. un 7. klases skolēnus pieteikties interešu izglītības nodarbībām "Makeblock robotika", kas notiks divas reizes nedēļā ZIIC, Autoru ielā 4/6. Dalība nodarbībās ir bez maksas.

Pulciņā skolēni iepazīsies ar algoritmiskās domāšanas un programmēšanas pamatiem, kā arī attīstīs konstruēšanas prasmes. Skolēniem būs iespēja strādāt ne tikai ar Mekeblock, bet arī ar LEGO WeDo 2.0, LEGO Spike Prime un Sphero bolt robotiem un tam nav nepieciešama iepriekšēja pieredze.

Pieteikties iespējams elektroniski šeit: ej.uz/ziicrobotiku, vietu skaits ir ierobežots. Nodarbība sāksies pirmdien, 7.februārī, nodarbības notiks pirmdienās un trešdienās pulksten 16 līdz 17. Neskaidrību un papildus jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar ZIIC, rakstot uz e-pastu ziic@liepaja.edu.lv vai zvanot 2572886.

Nodarbības tiek apmaksātas Eiropas Sociālā fonda projekta "Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai" (projekts Nr. 8.3.2.2/16/I/001) ietvaros, informē ZIIC Izglītības metodiķe Justīne Rusakova.