Liepājas Universitātē pilnā sparā rit bakalaura darbu aizstāvēšana. Jau otro dienu darbus aizstāv Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes Dizaina studiju programmas beidzēji.

Sintija Sila ir aizstāvējusi bakalaura darbu datordizaina apakšvirzienā: "Man dzīvē patīk daudzas lietas – bioloģija, fotogrāfija, dizains. Tad nu tas viss ir apvienojies manā bakalaura darbā. Atskatoties uz studiju gadiem, redzu savu izaugsmi, šajos gados varēju daudz ko izmēģināt un pieredzēt."

Karīnas Barkovskas noslēguma darbs ir interjera dizainā un jaunā dizaina speciāliste ir radījusi ērtu krēslu darbam ar datoru. Interjera dizainere ir arī Inga Kļava: "Esmu pārliecināta, ka noteikti strādāšu savā specialitātē. Ko man deva studijas Liepājas Universitātē? Es te iemācījos apzinīgi domāt. Tas varbūt skan vienkārši, bet tas ir sarežģīts un vērtīgs process."

Ar Dizaina studiju programmas studentiem strādā un bakalaura darbus vada māksliniece Zigrīda Atāle: "Priecē tas, ka šajā grupā studentu ir daudz un viņi ir ieinteresēti tajā, ko dara. Pašai ir jābūt līmenī, lai varētu atbildēt uz visiem studentu jautājumiem. Nodarbībās esam veikuši "ātros" darbus – esam pārprojektējuši Stacijas laukumu, veidojuši sev tīkamu Ziemassvētku rotājumu pilsētai, radījuši "interjeru ar stāstu". Man tas bija interesanti, un gan jau, kļuvuši par dizaineriem, mani studenti daudz ko arī realizēs dzīvē."

Bakalaura un maģistra darbu aizstāvēšanas turpinās līdz 17. jūnijam. Uz tām ir aicināts ikviens interesents, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Vairāk informācija www.liepu.lv.