Lai sniegtu zināšanas un praktiskus, pieredzē un zinātnē balstītus padomus topošajiem vecākiem par gatavošanos bērniņa ienākšanai ģimenē, gatavošanos dzemdībām, dzemdību norisi un pēcdzemdību periodu, tiek organizēts bezmaksas nodarbību cikls topošajiem vecākiem.

Pirmā cikla nodarbība norisināsies 2.maijā, un nodarbību ciklu vadīs pieredzējusī Liepājas Reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Ineta Vītola, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Topošo vecāku nodarbību cikls sastāvēs no sešām nodarbībām, kas norisināsies:
• 2.maijā pulksten 18,
• 7.maijā pulksten 10,
• 10.maijā pulksten 18,
• 17.maijā pulksten 18,
• 24.maijā pulksten 18,
• 31.maijā pulksten 18.

Nodarbības norisināsies klātienē Baltijas rehabilitācijas centra telpās, Krišjāņa Barona ielā 14 (ieeja no sētas puses). Piesakoties nodarbību ciklam, jāapmeklē visas sešas nodarbību ciklā ietvertās nodarbības.

Sešu nodarbību ciklā tiks apskatītas tēmas par gatavošanos dzemdībām, dzemdību norisi, pašpalīdzību dzemdībās, partnera palīdzību dzemdībās, mazuļa zīdīšanu, pēcdzemdību laiku. Intereses gadījumā iespējams saņemt plašāku aprakstu par katrā nodarbībā apskatītajām tēmām, rakstot uz e-pasta adresi veseliba@liepaja.lv.

Lai nodrošinātu pakalpojuma kvalitāti, vietu skaits nodarbību ciklā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās, sazinoties ar Liepājas Reģionālās slimnīcas atbalsta fonda vadītāju Indru Grasi darba laikā pa tālruni 26 591 363, sūtot sms ar šādu informāciju: vārds, uzvārds, grūtnieču nodarbības un, vai nodarbības piedalīsies partneris/cita atbalsta persona.

Nodarbības klātienē tiek organizētas zaļajā režīmā, uzrādot derīgu sadarbspējīgu "Covid-19" vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.
 
Informējam, ka 2022.gadā norisināsies vēl divi topošo vecāku nodarbību cikli – jūlijā un septembrī.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, e-pasts veseliba@liepaja.lv.