"Swedbank" piektdien, 12.maijā, Liepājā, A. Pumpura ielā 5, svinīgi atklāja pirmo bankas reģionālo pārstāvniecību.

Pārstāvniecībā plānots nodarbināt līdz trīsdesmit darbiniekiem, kas papildus jau esošajai "Swedbank" Liepājas filiālei, nodrošinās klientu konsultācijas un apkalpošanu, kā arī paplašinās pieejamo pakalpojumu klāstu.  Pārstāvniecību vada Diāna Reķēna.

"Swedbank" reģionālās pārstāvniecības atklāšana notiek bankas reģionālās attīstības stratēģijas ietvaros, lai nodrošinātu bankas pakalpojumu pieejamību arī no reģionālajiem centriem un atbalstītu šo centru kopējo ekonomisko izaugsmi, atklāšanā uzsvēra Lauris Mencis, "Swedbank" Latvija valdes priekšsēdētājs.

Kā norādīja Mencis: "Mēs ticam, ka atklājot jauno pārstāvniecību Liepājā, mēs ne tikai dodam savu pienesumu reģiona attīstībai, bet arī atveram jaunu savas izaugsmes lapaspusi. Tikai spēcīgi reģioni sniedz perspektīvas iespējas uzņēmumiem un cilvēkiem attīstīt ekonomiku, kas savukārt sekmē visas valsts tautsaimniecības attīstību. Jauni biznesi var rasties tad, kad atbalstām uzņēmīgus cilvēkus un drosmīgas idejas. Un mūsdienās kā zināms, bizness var strādāt bez teritoriālām robežām."

"Swedbank" reģionālā pārstāvniecība Liepājā palīdzēs nodrošināt bankas pakalpojumus tādās jomās, kā klientu konsultācijas, izmantojot virtuālās saziņas iespējas, personīgās finanšu konsultācijas, tostarp finanšu pratības un ieguldījumu, ilgtspējas jomā, konsultācijas par aizdevumu iespējām privātpersonām un uzņēmumiem u.tml. Pārstāvniecības atvēršana neietekmēs "Swedbank" Liepājas filiāles darbu, kas tāpat kā līdz šim, atradīsies Tirgoņu ielā 18.

"Swedbank" reģionālās attīstības stratēģijas ietvaros, bez Liepājas daļa no bankas pakalpojumiem jau deleģētas kolēģiem Valmierā, Ventspilī un Daugavpilī.