Svētdien, 27.novembrī, pulksten 18 Rožu laukumā mirdzošā svētku rotājumā iedegsies Liepājas galvenā egle. Svētku noskaņa pilsētas centrā valdīs visas dienas garumā. Būs gan Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, gan tikšanās ar labi zināmiem pasaku un multfilmu tēliem un, protams, skanēs Ziemassvētku dziesmas un melodijas.

Pulksten 13 Rožu laukumā sāks darboties Ziemassvētku dāvanu tirdziņš, kur līdz ar skaistiem amatnieku ražojumiem, īpaši domāts par svētkiem raksturīgiem gardumiem un dzērieniem.

Pēc pulksten 15 pilsētas centru pārņems Ziemassvētku mūzika un labi zināmi pasaku un multfilmu tēli. Bērniem noteikti būs prieks satikt, kopā nofotografēties un aprunāties ar Olafu, Sidu, Piparkūku vīriņu, leduslaikmeta Vāveri un citiem tēliem. Lielās egles atklāšana nav iedomājama bez Ziemassvētku vecīša un rūķiem, kas aprunāsies un uzklausīs mazāko pasākumu dalībnieku cerības un vēlmes Ziemassvētkos.

Vēl pirms lielās egles iedegšanas pasākuma apmeklētāji aicināti līdz ar Liepājas teātra aktieriem Everitu Pjatu-Gertneri, Valtu Skuju, Hugo Puriņu, Kārli Artejevu klausīties un dziedāt līdzi Ziemassvētku dziesmām.

Pulksten 18 Liepājas galveno egli iedegs Ziemassvētku vecītis kopā ar Liepājas valstspilsētas domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu, informē Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Ieva Puka.