Šogad pēc galvenās māsas Solvitas Urbanovičas iniciatīvas slimnīcā sākta jauna tradīcija – sagaidot Ziemassvētkus sveikt "Gada kolēģa" titula ieguvējus.

Lai pateiktu sirsnīgu paldies saviem kolēģiem par paveikto darbu un novērtētu viņu profesionalitāti, iniciatīvu un atbalstu no katras nodaļas tika izvirzīti nominanti šī titula iegūšanai.

"Gada kolēģis 2015" titulu ieguvējas ir Sandra Audere, Ludmila Princlere un Valentīna Grincēviča, informē SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase. Slimnīca novēlam spēku, enerģiju un gandarījumu par padarīto darbu.

Ludmila Princlere (Vispārējā bērnu slimību nodaļa) ir māsas palīgs – zinoša, kas veic savu darbu ar sirsnību, gādību un atbildību. Pret bērniem izturas kā mamma. Katram prot labu vārdu pateikt un aprūpē kā savu bērniņu.

Valentīna Grincēviča (Iekšķīgo slimību nodaļa) ir virsmāsa – vislabākā māsa, kas rūpējas ne tikai par nodaļas darba organizāciju, bet arī par katru darbinieku. Nodaļas ārstiem un personālam viņa ir neatsverams palīgs.

Sandra Audere (Iekšķīgo slimību nodaļa), ārste – vislielākais paldies no kolektīva par profesionalitāti, sirsnību un iejūtību, par sapratni un cilvēcību sniedzot aprūpi pacientiem.