Kosmētikas ražotājs "H.A. Brieger", kas nupat ir atsācis leģendārā zīmola "Dzintars" ķermeņa kopšanas līdzekļu ražošanu, šonedēļ nogādā 600 iepakojumus universālā krēma "Nīca" mediķiem, kuri ikdienā pašaizliedzīgi strādā, lai palīdzētu "Covid–19" pacientiem Latvijas reģionālajās slimnīcās. "Nīca" ir leģendārā, iecienītā krēma "Niveja" atjaunota un uzlabota versija, ko jau tuvākajās dienās saņems mediķi Daugavpils, Jelgavas, Liepājas un Vidzemes slimnīcās, informē "H.A. Brieger" komunikācijas konsultants Artūrs Čakars.

"Šis ir grūts laiks ikvienam no mums, bet divtik grūts tas ir mediķiem, kuri dara visu iespējamo, lai cīnītos ar pandēmijas izraisītajām sekām un glābtu cilvēku dzīvības. Mums tā ir drošības sajūta, apzināties, ka par mūsu visu veselību rūpējas kompetenti un pašaizliedzīgi ārsti, medmāsas, sanitāri un citi ārstniecības iestāžu darbinieki. Mēs zinām, ka garās darba stundas, kas tiek pavadītas pie slimniekiem, ne tikai nogurdina, bet atstāj ietekmi arī uz ķermeni, visvairāk ādu. Mēs ceram, ka barojošais krēms "Nīca" mediķiem būs noderīgs rūpēs pašiem par savu labsajūtu un savas ādas veselību,” skaidro "H.A. Brieger" vadītāja Anastasija Udalova.

Ilgstošs darbs speciālajā medicīniskajā apģērbā, maskās un cimdos, kas nenodrošina pietiekamu gaisa caurlaidību, ķermeņa ādu pakļauj lielam stresam, izjauc ādas līdzsvaru un samazina spēju pretoties pret dažādiem kairinājumiem. Rezultātā var tikt ietekmēta ādas veselība, tā var kļūt sausāka, apsārtusi, jutīga un alerģiska. Krēma "Nīca" sastāvā ir lanolīns, kas intensīvi baro, mīkstina, mitrina ādu, uzlabo tās aizsargfunkciju, samazina vilkšanas un diskomforta sajūtu. Krēms ir piemērots visu vecumu cilvēkiem lietošanai uz sejas, roku un ķermeņa ādas. Krēms "Nīca", ko agrāk pazinām kā "Niveja", atjaunotajā versijā nesatur konservantus.

Par "H.A. Brieger"

"Dzintara" kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849.gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk triju paaudžu laikā iekļuva Latvijas lielāko kosmētikas ražotāju vidū. Iegādājoties ražotni, uzņēmuma jauno īpašnieku mērķis ir atgriezties pie Brīgera pieejas – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika dinamiskajai pasaulei. Tāpēc uzņēmuma un ražotnes nosaukums ir mainīts uz vēsturisko – "H.A. Brieger" – bet kosmētikas produktiem saglabāts zīmols "Dzintars".  Kosmētikas ražotāja "H.A. Brieger" lielākais akcionārs ir Igaunijas industriālās ražošanas uzņēmums "Skinest Group", kas strādā desmit valstīs, nodarbinot vairāk nekā 1400 cilvēkus. "Skinest Group" pieder 67% uzņēmuma "H.A. Brieger", savukārt 33% pieder uzņēmuma vadītājai Anastasijai Udalovai.