Gatavojoties rallija "Kurzeme" 50 gadu jubilejas svinību kulminācijai, no 27. līdz 30. augustam Liepājā un tās apkārtnē notiekošajam Ātruma festivālam, radīta īpaša suvenīru sērija.

"Šogad 50 dienas pirms Ātruma festivāla Liepājas muzejā atklājām rallija "Kurzeme" 50 gadu ilgajai vēsturei veltītu izstādi, ko veidojām kopā ar vīriem, kuri rallijus rīkoja tālajos 60.−70.gados. Šī suvenīru sērija ir simbols tam, kā, laika gaitā mainoties rallija "Kurzeme" rīkotāju paaudzēm, tiek nodota arī pieredze un zināšanas. 1965.gada un 2015.gada ralliju logotipi izskatās radikāli atšķirīgi, arī sacensības ir teju nesalīdzināmas, tomēr ielūkošanās vēsturē liek mums visiem atcerēties un saprast, ka mēs esam tikai maza daļa no rallija "Kurzeme" un rallijs katru gadu nerodas no nekā," stāsta Ātruma festivāla − rallija "Kurzeme 2015" direktors Uldis Hmieļevskis.

Rallija "Kurzeme" 50 gadu jubilejai veltīta T−kreklu sērija "1965", kur attēlots rallija "Kurzeme" vēsturiskais logotips ar tā rīkotāja Liepājas piena kombināta āboliņa lapu, savukārt ar jubilejas rallija "Kurzeme" logotipu iespējams iegādāties polo kreklus un sporta cepures, kā arī uzlīmes un īpašas ūdens blašķes, informē rallija "Kurzeme" preses pārstāvis Dzintars Hmieļevskis.

Ar pilnu rallija "Kurzeme" suvenīru klāstu iespējams iepazīties Ātruma festivāla oficiālās mājaslapas "ralykurzeme.lv" sadaļā "Skatītājiem". Suvenīri nopērkami Liepājas reģiona tūrisma informācijas centrā Rožu laukumā 5/6, savukārt  no 27. līdz 30. augustam suvenīri būs nopērkami arī Rallija centrā Liepājā, Vecajā ostmalā 40.