Domes sēdē ceturtdien, 30.janvārī, deputāti kā papildjautājumu izskatīja un lēmumu pieņēma arī jautājumā par Daugavas stadiona būvju pirkšanu.

Runa ir par septiņām Daugavas stadionā esošām ēkām, kas kalpo kā sporta infrastruktūra stadiona funkciju nodrošināšanai, – ieejas mezgls, ģērbtuvēm, pārsegtām tribīnēm u.c.

Pašvaldība 20.janvārī saņēmusi SIA "Sporta klubs Liepājas metalurgs" piedāvājumu par nekustamā īpašuma Jūrmalas parkā 3 atpirkšanu. Būvju vērtību noteikuši divi sertificēti vērtētāj.

Ēku nekustamais īpašums atrodas uz Liepājas pašvaldībai piederoša zemesgabala Jūrmalas parkā 3.

Sporta pārvaldes viedoklis ir tāds, ka Liepājas futbola materiāli tehniskā bāze, laukumi, tribīnes, ģērbtuves, ofisu telpas un noliktavas ir ļoti nozīmīgs elements šā sporta veida attīstībā.

Pārvaldes vēstulē teikts: „Kvalitatīva infrastruktūra ir priekšnoteikums ne tikai augsta līmeņa mācību treniņu procesa realizēšanai, bet arī futbola pasākumu organizēšanai. Pēdējos gados Liepājas jaunatnes futbola treneri, ar Liepājas domes atbalstu, ir realizējuši daudzus starptautiskus futbola pasākumus, tādus kā bērnu turnīrus "Liepāja Spring cup", "Dobrecova kauss", "Liepāja Amber cup".

Šīs sacensības regulāri pulcina ne tikai jaunos censoņus no Baltijas, bet arī no tādām valstīm kā Anglija, Vācija, Polija, Zviedrija, Somija, Krievija, Ukraina un Baltkrievija. Neapšaubāmi, šādi pasākumi ceļ pilsētas tēla atpazīstamību. Liepājas futbola laukumos tiek realizētas nometnes, gan bērnu un jauniešu komandām, gan meistarkomandām. Vasaras mēnešos Liepājā savas nometnes ir aizvadījuši tādi klubi kā „Jahn Regensburg” (Vācija), „FC Bate” (Baltkrievija) un „FK Baltika” (Kaļiņingrada). Liepājā savas draudzības un sagatavošanās spēles pret Ukrainas un Čehijas vienaudžiem aizvadīja Latvijas jaunatnes izlases.

Liepājas bāzes ir tik kvalitatīvas, ka šeit tiek aizvadītas Latvijas kausa finālsacensības, un LFF plāno stadionā aizvadīt Baltijas kausa spēles šā gada maijā, vienlaikus ar Māra Verpakovska atvadu spēli.”

Deputātu lēmums bija pirkt nekustamo īpašumu Jūrmalas parkā 3, uz sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Sporta klubs Liepājas metalurgs" vārda par 244 952 eiro

Īpašums tiks nodots lietošanā bez atlīdzības sabiedrībai ar ierobežotu atbildību "Liepājas Olimpiskais centrs".