Nākamnedēļ Liepājā notiks pirmais informāciju tehnoloģiju (IT) pārstāvju tīklošanās pasākums "IT Waffle Meetup", informēja programmētāja un pasākuma pārstāve Agate Ambulte.

Tīklošanās pasākums norisināsies 14.jūnijā plkst.18 kopā strādāšanas telpās "Coworking Liepaja", Vecājā Ostmalā 24, 4.stāvā, ziņo aģentūra LETA.

"IT Waffle Meetup" par savu pieredzi stāstīs programmētāja Agate Ambulte, kas pēc vairāku gadu pieredzes vienā no Baltkrievijas vadošajām IT kompānijām atgriezusies Liepājā. Pasākuma turpinājumā elektronisko autostāvvietas pulksteņu ražotāja "Parkingtimer" dibinātājs Sindijs Eizengraudiņš stāstīs par "start-up" projektā pieļautajām kļūdām un gūtajām mācībām.

Visa vakara garumā būs iespēja izmēģināt braucamo dēli "WildWeel" un tā izstrādātājam Jānim Kozlovskim uzdot jautājumus.

"IT Waffle Meetup" tikšanās mērķis ir, ēdot vafeles, veicināt IT sfēras pārstāvju iepazīšanos un pieredzes apmainīšanos.

Turpmāk tikšanās ir plānota kā ikmēneša pasākums IT nozares pārstāvjiem, kas arī turpmāk dalīsies pozitīvās pieredzes un neveiksmes stāstos, kā arī prezentēs jaunās IT ierīces.